Wpis z mikrobloga

Mam GTA San Andreas w wersji pudełkowej na płycie DVD. Problem jest taki, że gra za cholerę nie potrafi poprawnie współpracować z padem od Xboxa 360 i od XBO. Pobrałem też wersję 2.1 z neta, ale problem jest ten sam. Czy istnieje jakiś sposób, żeby zagrać w #gtasa na padzie bez żadnych problemów? I druga kwestia - chciałbym mieć w grze takie same efekty słońca, jakie były na PS2 (obrazek niżej). Istnieje jakiś prosty mod, który dodaje taki efekt i jednocześnie nie wprowadza żadnych innych zmian?
#gry
#pcmasterrace
#sanandreas
#gta
z1x2c3 - Mam GTA San Andreas w wersji pudełkowej na płycie DVD. Problem jest taki, że...

źródło: comment_1649153568J7lrv0lym6PDwbsyGuDAm7.jpg

Pobierz
  • 22
@rukh: Pod względem kolorystyki (takiej jak na PS2 - pomarańczowy filtr i promienie słońca) i naprawie błędów powodowanych zbyt wysoką liczbą fps (silent patch) wszystko jest git. Niestety problem z poprawną obsługą pada pozostał. Może to kwestia tego, że używam bezprzewodowego kontrolera od Xboxa Series X, zamiast od 360. Za cholerę nie chce działać prawy analog. Nie mogę się jednocześnie poruszać i rozglądać/celować. Jest nawet problem z auto namierzaniem. Reszta przycisków
To z linku raczej jest nieaktualne.
Te 9 punktów co zrobiłem listę, będzie tym samym, tylko że ze świeżymi linkami.