Wpis z mikrobloga

Mam GTA San Andreas w wersji pudełkowej na płycie DVD. Problem jest taki, że gra za cholerę nie potrafi poprawnie współpracować z padem od Xboxa 360 i od XBO. Pobrałem też wersję 2.1 z neta, ale problem jest ten sam. Czy istnieje jakiś sposób, żeby zagrać w #gtasa na padzie bez żadnych problemów? I druga kwestia - chciałbym mieć w grze takie same efekty słońca, jakie były na PS2 (obrazek niżej). Istnieje jakiś prosty mod, który dodaje taki efekt i jednocześnie nie wprowadza żadnych innych zmian?
#gry
#pcmasterrace
#sanandreas
#gta
z1x2c3 - Mam GTA San Andreas w wersji pudełkowej na płycie DVD. Problem jest taki, że...

źródło: comment_1649153568J7lrv0lym6PDwbsyGuDAm7.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: Nie można już kupić na steamie normalnego san andreas. Jest tylko "Definitive edition". No chyba, że ktoś może potwierdzić czy ta wersja ze steama (zwykłego San Andreas) na 100% obsługuje pady, to wtedy kupię jakiś klucz z allegro.
  • Odpowiedz
@ulsterboy: Wiem, że sterowanie samolotami i helikopterami działa w 100%, bo ludzie specjalnie podłączali do tych misji pada. Ale czy działa również prawidłowo samo chodzenie, strzelanie, jazda samochodami i używanie niestandardowych przycisków akcji tj. skok, bieg, kucnięcie itp.?
  • Odpowiedz
@parys88: Pady działają normalnie, tylko z gtasa na pc jest problem. I to chyba dosyć powszechny bo jak patrzę na reddicie to przewijało się wiele tematów i do tej pory pozostają bez odpowiedzi.
@ulsterboy: Sterowanie pojazdami na bank działa. Problem jest głównie z resztą.
  • Odpowiedz
@Lamozord: Dzięki, gra po użyciu tego wygląda naprawdę świetnie, tylko niestety pojawił się inny problem. Żadne spolszczenie nie jest kompatybilne z tym modem :/
  • Odpowiedz
@typowyhomar: I co z tego, że ma tonę modyfikacji w postaci jakichś samochodów, tekstur i innych bzdetów, skoro do tej pory nie da się połączyć polskiej wersji gry i w 100% działającego pada.
  • Odpowiedz
@typowyhomar: No niestety, zrobiłem dokładnie to co polecają w tym poradniku, czyli przekopiowanie 3 pliczków do katalogu gry i instalacja DX7_8, ale nic się nie zmieniło. Sterowanie tak samo upośledzone jak wcześniej. Klawisz "A" na padzie wcale nie działa. To samo prawa gałka analogowa.
  • Odpowiedz