Wpis z mikrobloga

  • 55
#inzynierserwisu #pakistan #podroze #okecie

No to dotarłem do Pakistanu.
Hotelowy kierowca się nie pojawił - moja wersja.
Nie znalazłem go - wersja hotelu.

Cena taksówki wzrosła z 1000 do 3000 pakistańskich rupii w trakcie kursu xd

Na minus płatność tylko gotówką. Na 3 bankomaty na lotnisku żaden nie działał.

10gb internetu kosztowo 1300rupii więc spoko!

Jak ktoś mi jeszcze powie że na Okęciu jest drogo... Za 0.7l coli w Doha zapłaciłem 40zl. Podatek cukrowy uderza we wszystkich.
AdamES - #inzynierserwisu #pakistan #podroze #okecie

No to dotarłem do Pakistanu. 
H...

źródło: comment_16491364733IOnn92PJLgQGC9dJTuXpa.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@AdamES: Trzymaj się tam Miras. Wiesz że to jest połączenie Hindusów z Muzułmanami Afryki Północnej o średniej IQ 80 ,która u nas kwalifikuje sie jako "upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim" , dawniej debilizm. Uważaj na siebie, nie zwiedzaj za dużo i jedz tylko w hotelach. Ogólnie czuj się jakby każdy Cię chciał wydymać na każdym kroku. Powodzenia, dasz radę, zawsze lepsze to niż nie zobaczyć nic ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Adolf_HODLer na razie nie jest źle. Nie licząc upału. Sklep mam tuż pod hotelem więc zrobię duże zapasy wody. Jestem tutaj tylko na uruchomienie systemu. Wracam w sobotę więc za dużo czasu na turystykę mieć nie będę. Szczęśliwie do fabryki będę wożony. Jeszcz tylko nie wiem czy przez pakistanczykow czy przez tajwanczykow xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Fevx Lahore, ale przez przypadek moja cudowna firma kupiła mi też bilety do Karachi. Dopiero jak sprawdziłem że z lotniska do hotelu mam 1200km to zacząłem się zastanawiać co poszło nie tak
  • Odpowiedz
via Android
  • 15
@ramirezvaca chłopie jestem tutaj do piątku. Ok 4 rano w sobotę nam samolot powrotny. Jutro zaczynam 3 dni pracy po 11-12h w 40 stopniowym upale. Nocne wspinaczki mi nie w głowie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz