Wpis z mikrobloga

4,5h po konferencji a dalej mnie zastanawia kto sprowadził to stare k------o laluna/karasia i tego bezbeka AJ. Kto k---a odpowiada za nich, to powinna być informacja publiczna żeby można było określić kogo linczować
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yksjak: Co jak co, ale nie ma c---a, żeby sprowadzenie tych sportowców było sprawką Boxdela xD To któryś z tych 3 pozostałych gagatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie Biseks, bo bardzo przyjemnie rozmawiało mu się z Karasiem na konferencji i wspominali swoje wiadomości z insta.
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: Spoko też nie mam 12 lat a c---a mnie obchodzi koleś, który gada tylko i wyłącznie o wyzwaniach XD Chce wyzwanie sportowe to ma FEN czy Babilon, 500 zł netto i wychodzi sprawdzony( ͡° ͜ʖ ͡°) Po Fame nie oczekuje poziomu sportowego ale kogoś w miare znanego ze środowiska "celebrytów"
  • Odpowiedz
@yksjak: Na Twitterze ogłoszenie walki Karasia zrobiło efekt łał, to jest ruch na którym nie stracą a mogą zyskać. Karta walka zrobiona zajebiście i bardzo różnorodnie(dużo różnych środowisk na potencjalne wykupienie PPV).
Jak dla mnie będzie rekord.
  • Odpowiedz
@Guzik95: Co do rekordu to 99% szans jest na to patrząc na to, że mają Xayoo/Nitro/dzieciaki ekipy i juleczki od Fagaty/teamu x. PPV na pewno odda ale dla mnie jest to totalnie nudna gala i nic zbytnio mnie nie interesuje niestety.
  • Odpowiedz