Wpis z mikrobloga

na bn postacie z #diablo2 i #diablo2resurrected maja osobne serwery (krainy badz jak to sie zwie) czy moga grac razem? chcialem wrocic do d2 i chodzi mi o to czy musze miec d2r czy wystarczy stare d2 + lod zeby grac tez z tymi co maja d2r. co ogolnie polecacie do grania bo ponoc hc teraz modny i jaka postac na poczatek, nie koniecznie do hc bo raczej na poczatek bym sie nie pchal. w #diablo gralem na bn dobre kilka lat po premierze, pozniej jakies epizody.
  • 7
@virlo: D2R a zwykłe D2 to zupełnie inne serwery. Żeby grać z ludźmi z Resurrected to musisz mieć Resurrected.
Mi bardzo się przyjemnie gra buildem javazon, albo nekromantą pod przywołania + klątwy :)
@virlo: d2r miał swój hype i pewnie będzie miał kolejny po starcie laddera jak wyżej. Niezależnie od frekwencji do starego d2 już bym nie wrócił bo jednak trochę kole w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak już grać w klasyczne diablo to tylko PD2
@virlo: D2LoD można powiedzieć, że umarło śmiercią naturalną. Postacie z D2LoD na D2R można przenieść, ale UWAGA - tylko na single player. Serwery D2R są niezależne od serwerów D2LoD, więc abyś mógł grać z graczami D2R - potrzebujesz zakupić grę D2R. Co do postaci na start, musiałbyś więcej powiedzieć jaki lubisz styl gry i jakie masz oczekiwania co do tej postaci i do czego ona ma być. (PVP/randomowa rozgrywka/MFing/baal/dia runy).
Kilka
@manikcs: @Bidliek: @virlo: ja słyszałem że jest jakiś syf na serwerach i w zależności od tego na jaki ciebie wrzuci to takie gry widzisz w podglądzie, tzn. że możesz nie widzieć gry założonej przez znajomego w szukajce. Kiedy wpiszesz pokój gry to ciebie przeniesie ale tak o w spisie tego nie widzisz.