Wpis z mikrobloga

#januszalfa #januszex #heheszki #ewangeliaswjanusza
Poprzednie fragmenty tutej oraz tu

Zaparcie się Piotreczka.

Wówczas przed rozpoczęciem trzeciej zmiany Janusz rzekł do nich: "Wy wszyscy zwątpicie w robotę u mnie tej nocy. Bo jest napisane: Uderzę Szefa, a rozproszą się pracownicy magazynu. Lecz gdy powstanę, uprzedzę Was do premii." Odpowiedział mu Piotreczek: "Choćby wszyscy zwątpili w robotę u Ciebie, ja nigdy nie zwątpię."
Janusz mu rzekł: "Zaprawdę powiadam Ci: Jeszcze tej nocy, zanim zejdziesz ze zmiany, trzy razy się mnie wyprzesz." Na to Piotreczek: "Choćby mi przyszło pracować na czarno, nie wyprę się Pana." Podobnie zapewniali wszyscy pracownicy.
A Piotreczek szedł przez pomieszczenie socjalne. Gdy parzyli kawę w kuchni i stanęli przy stoliku, Piotreczek stanął także między nimi. A jakaś sprzątaczka, zobaczywszy go stojącego przy stoliku, przyjrzała mu się uważnie i rzekła: "I ten robi nadgodziny dla Janusza." Lecz on zaprzeczył temu mówiąc: "Nie robię żadnych nadgodzin, kobieto."
Po chwili zobaczył go ochroniarz i rzekł: "I ty jesteś jednym z magazynierów od nadgodzin u Janusza." Piotreczek odrzekł: "Człowieku, nie jestem".
Po upływie prawie kwadransa jeszcze ktoś inny począł zawzięcie twierdzić: "Na pewno i ten robi nadgodziny u Janusza, jest przecież jego niewolnikiem." Piotreczek zaś rzekł: "Człowieku, nie wiem, co mówisz."
I w tej chwili, gdy on jeszcze mówił, dzwonek zasygnalizował godzinę 6:00. A Janusz w drzwiach stanął i spojrzał na Piotreczka. Wspomniał Piotreczek na słowo Janusza, jak mu powiedział: "Tej nocy, nim zejdziesz ze zmiany, trzy razy się mnie wyprzesz." Wyszedł na zewnątrz i gorzko zapłakał.
BulgarskiTaboret - #januszalfa #januszex #heheszki #ewangeliaswjanusza
Poprzednie fr...

źródło: comment_16490884719aZCqcMd1CLMdK4Y8sHGtx.jpg

Pobierz
  • 6