Wpis z mikrobloga

Gif ostatnich 3 dni. Kolejne tygodnie i miesiące będą bardzo ciężkie. W Donbasie będą walczyć o każdy metr ziemi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ukraina #rosja #wojna
Jeśli nie chcesz mojego rysowania kolorkami na mapie albo innych mapek, jakie czasem linkuję ---> tag do czarnolistowania #mapywojnynaukrainie
Poprzednia mapa: https://www.wykop.pl/wpis/64840361/ukraincy-kontynuuja-odzyskiwanie-terenow-w-obwodzi/
U.....a - Gif ostatnich 3 dni. Kolejne tygodnie i miesiące będą bardzo ciężkie. W Don...

źródło: comment_16490825343JBlyUDxF0hodg12cA413t.jpg

Pobierz
  • 8
@Urojony_programista: to będzie tak, tym razem Ukraińcy będą sobie radzić 10x lepiej z Donbasem dzięki zachodniemu uzbrojeniu, również zaczną spoglądać na Krym, Rosja powie ze w ten sposób teren ROSJI jest zagrożony i atakowany i odpali ostrzegawczą bombę atomową nad jakąś tundrą na Ukrainie
@Urojony_programista a ja sam nie wiem co myśleć ta wojna jest dziwna, ale jak już coś mam myśleć xd (w sumie jak każdy snuje tylko domysły) to wojna przyniesie się na wschód i albo się tam zatrzyma, albo ruskie będą powoli parli na zachód aż do Kijowa.