Wpis z mikrobloga

Praktycznie każdą grę w którą gram na PC, gram na padzie. Od x lat. Mam już starego poczciwego pada od Xbox 360. Niestety grzybki się już zużyły i martwa strefa się powiększa. Coraz częściej postacie same mi biegają albo się obracają. Dlatego też chcę kupić nowego pada.
Na oku mam tego od Xbox One, ale zanim dokonam ostatecznego wyboru chcę oczywiście zasięgnąć rady mirkowych ekspertów w tej dziedzinie.
Co polecacie i gdzie to kupić? Budżet urodzinowy ok 3 stów.
#pcmasterrace #gry #xbox
  • 11
@Sniper512: za dużego wyboru to nie masz raczej jak chcesz coś od Xboxa. Teraz te pady, które są w sklepach od Xbox Series S|X będzie spoko, a i kupisz je poniżej 300zł (ok. 250zł bodajże)
@Sniper512: Bier od Series X i się nie zastanawiaj - mam od ciut ponad roku i narzekać na niego nie mogę. Nie jest tak "masywny" jak ten od 360 ale jakość wykonania jest podobna, to porządne urządzenie, nie pachnąca chińskim plastikiem gówno-podróbka co się rozleci od samego patrzenia na nią.

Generalnie, jeśli idzie o odbiorniki - podobno wystarczy mieć tylko dongla blutacza, ale czytałem że potrafią być z tym ostre jaja,