Wpis z mikrobloga

Jak tam opinie po pierwszym dniu WM-ki? Ja jestem casualem, WWE praktycznie nie oglądam, jak już to ostatnio bardziej śledzę AEW, ale oglądałem skrót z wczoraj, no i bardzo fajnie to wyglądało.

Wiadomo, że WWE celuje w inną widownię, niż AEW, ale imo dostarczyli. Byłem zaskoczony jak dobrze wyglądał Logan Paul. To nie była po prostu kolejna gwiazda, która przyszła się pokazać i odebrać czek. Było parę fajnych spotów, przede wszystkim 3 amigos.

Powrót Rhodesa jak najbardziej na plus. Raczej było wiadomo, ale chodzi o wykonanie.

Dobrze, że Becky straciła pas, no i fajnie, że po tym jak Bianca tak szybko straciła go na Summerslam, to teraz wygrała go właśnie na WM-ce.

Spoko sprawa z tym SCSA, właśnie dla takich casuali jak ja. No i myślę, że jakieś tam marzenie Owensa też się spełniło.

Muszę jeszcze nadrobić HOF speech Takera, bo z tego co widziałem to teasował to, że może jeszcze wrócić. A jak Wasze wrażenia?
#wwe #wrestling
  • 6
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: fajnie się oglądało, choć szkoda, że nie zaczęli jakąś walką w preshow, bo wstałem o 1 i przez godzinę nic się nie działo xD, ale szczególnie na plus powrót Codiego i oficjalne zakończenie kariery Stone Colda, po prostu typowe "wrestlemania moment", po to się to ogląda xD
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR_: Mam z WWE taki problem, że którego ppv nie obejrze to do mnie kompletnie nie trafia. Odwrotnie za to z AEW. Z punktu widzenia WWE powrót Codyego kozak, ale z jego perspektywy to jak napluć mu w ryj xD Ale sama walka na+, tak samo Logan, byłem zaskoczony. Reszta meh
  • Odpowiedz
@kubson95: @Ademu: Cody dobrze wie że w żadnym AEW ani innej mniejszej federacji nie osiągnie tyle i nie będzie miał tylu fanów co w WWE, w wywiadach mówił że pomógł stworzyć AEW i zmienić cały biznes, ale teraz chce pomyśleć o sobie i o spełnieniu swoich marzeń, kasa pewnie też miała znaczenie
  • Odpowiedz