Wpis z mikrobloga

XD a to podobno przegrywy mają kompleksy i to oni nie znoszą ludzi plują jadem XD
Dodatkowo to ruskie onuce XD

Ale przegrywy wymiękają przy kompleksach naszych "najjaśniejszych i najładniejszych" witaminek p0lek

Obrażają wszystkie ukrainki które uciekły przed wojną tekstami typu ,,ja przynajmniej mam dom ha ha " bo jedna napisała, że czuje się ładniejsza od p0lek, co jest faktem
Nawet dla mnie jest to przekroczenie pewnej granicy obrzydliwości
i co polaczki zaczną coś mówić, że p0lki źle robią, nie ładnie tak dobijać psychicznie kobiety które może właśnie straciły dom albo rodzinę ? zaczną wzywać od onuc ? nie polaczki robaczki którzy wyssali z mlekiem matki cuckoldztwo do p0lek pewnie zaczną jeszcze tym idiotkom przyklaskiwać
nie przegrywy nie są podludzmi jak na to patrzę to normictwo jest niżej w hierarchii
#p0lka #ukraina #polska #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wojna #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@harold97: Żenujące zachowanie polskich dziewczyn i kobiet.

Tylko dlatego, że jedna laska powiedziała, że jak patrzy na polki to jej samoocena rośnie.

Podobno to samo zjawisko jest też w Niemczech, Francji, Hiszpanii i innych krajach zachodnich.
Więc to też może być jakiś ruski bait.

Ale, bait czy nie bait - wyciągnął z kobiet co w nich najohydniejsze.
  • Odpowiedz
@harold97: ciekaw jestem czy po tej akcji coś dotrze do tych głupich p0lkowych łbów, że mając konkurencję w postaci Ukrainek, nadeszła najwyższa pora się ogarnąć, zachowywać jak cywilizowana jednostka, możnaby zmienić tę typowo p0lkową, nudną jak flaki z olejem stylówę (taki damski odpowiednik oskara pendzlaka)na jedno kopyto tj. biczfejs, szpachla na ryju, włoski obciente do ramion prosto jak od linijki i stylówa identyczna jak inne julki z inzdagrama, kilka kilo nadwagi
  • Odpowiedz