Wpis z mikrobloga

Uznałem że kupię okulary na szoso-gravela bo nawet przy moich stosunkowo niskich prędkościach już pora roku że latające gówna zaczynają wpadać do oczu i robi się nieprzyjemnie. Nie mam wielkich wymagań, nada się to do czegoś?

https://shopee.pl/OKULARY-POLARYZACYJNE-SPORTOWE-ROWER-UV-ROCKBROS-i.575137693.17032143459

ponoć spoko ale nie wiem czy nie #!$%@?, z jutrzejszym kuponem -44% wyjdzie fajna cena ale czy nie prościej kupić najtańsze z decathlonu za bodaj 30 zł? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rower #szosa #gravel
  • 13
  • Odpowiedz
@Raul777: ja mam te najtańsze w wersji pomarańczowej (ST 100 kat. 1) oraz wersji czarnej (ST 100 kat. 3)
w pomarańczowych przejechałem kilka tysięcy km i uważam, że nie będziesz żałować ich zakupu, zwłaszcza przy tej cenie :)
jedyny minus - słabo działają jeśli jedziesz w samo południe słonecznego dnia w kierunku pod słońce - wtedy ten filtr jest za słaby;
za to bardzo duży plus - wieczorem, gdy słońce zachodzi
  • Odpowiedz
@Raul777: Mam bardzo podobne, dają radę tylko u mnie dość mocno odstawały od twarzy z tymi gumowymi noskami i gumką antypotową, musiałem sobie je zdjąć i teraz jest lepiej. Ściemniają się szybko i konkretnie. Wizualnie po kilku tysiącach km trzymają się dobrze, nic nie skrzypi, jedna mała ryska. Na fotce niżej są ściemnione gdzieś na 70-80%.

Edit: a czekaj ja mam fotochromy
k.....t - @Raul777: Mam bardzo podobne, dają radę tylko u mnie dość mocno odstawały o...

źródło: comment_1648977881DyzRhwhT22HJsWBeNiGsYr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@majkel34: Mi kiedyś też je ktoś na wykopie polecił, pierwsza para mi pęka podczas zmiany szkieł , kupiłem i druga tez mi popękała podczas normalnej eksploatacji. Ja nie polecam szczególnie jak jeździsz po górach pagórkach, podczas zjazdów jak się poskładam w dolnym chwycie to oprawki zasłaniają mi droge muszę pamiętać żeby przed zjazdem nienaturalnie unieść je do góry. Na dzień dzisiejszy nie kupiłem nic lepszego poklejiłem kropeką te ca mam i
  • Odpowiedz