Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@lordpretty: o ile mnie pamięć niemyli to jeszcze pare dni wcześniej był zdolny do lotu, skoro wiesz że w każdej chwili może napaść na ciebie sąsiad to nierozkładasz auta by się niedało nim odjechać tylko conajwyżej radio międzyczasie wymienić możesz. Ukraina z nim dała doopy powinnien byc gotowy do ewakuacji w kazdej chwili nawet jesli wymagal serwisu to serwis powinnien byc wstrzymany.
a dyrektor popija sobie teraz szampana w Niemczech. Ciekawe ile mu zapłacili za celowe zostawienie samolotu. Pewnie miał zostać przejęty, ale nie pykło.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: tekst pogrubiony

o ile mnie pamięć niemyli to jeszcze pare dni wcześniej był zdolny do lotu, skoro wiesz że w każdej chwili może napaść na ciebie sąsiad to nierozkładasz auta by się niedało nim odjechać tylko conajwyżej radio międzyczasie wymienić możesz. Ukraina z nim dała doopy powinnien
@Sisal:

nawet jesli wymagal serwisu to serwis powinnien byc wstrzymany.


lotnictwo jest najbezpieczniejszym środkiem transportu między innymi z powodu restrykcyjnych i terminowych przepisów odnośnie serwisowania maszyn.
Pytanie, czy serwis rzeczywiście miał być wtedy, czy ktoś dostał w łapę, tego nie wiemy, ale domyślnie twierdzenie, że strona ukraińska jest winna temu, że ruscy im coś rozwalili to robienie #!$%@? z logiki