Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: @dr-proktor: A wyobraźcie sobie, że zamiast walczyć z durnymi często przepisami ten cały czas i energię każdy może poświęcić na rozwój własnego biznesu którego prowadzenie nie wymaga kilkudziesięciu czy kilkuset godzin miesięcznie poświęconych tylko na ogarnięcie papierologii i przepisów. Jest moc, co? PKB by poszybowało w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertx: do kombinowania, oszukiwania to faktycznie mamy zdolności
władza też całkiem dobrze sobie z tym radzi
i sumarycznie jesteśmy takim syfem, że tylko ruskie by nas chcieli podbić :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bartolomis: nie wstyd ci ruski śmieciu?

Darmowe parkowanie właśnie się kończy, a żeby w ogóle z niego skorzystać trzeba było iść z paszportem po abonament.
  • Odpowiedz
Zawsze twierdziłem, że jesteśmy zajebiście kreatywnym i przedsiębiorczym narodem i z odpowiednią władzą moglibyśmy podbić świat ( ͡º ͜ʖ͡º)


@robertx: no nie wiem, u ruskich jest dokładnie to samo tylko kilka razy bardziej + jeszcze gorsza moralność
  • Odpowiedz
Art. 306b. § 1. Kto dokonuje zaboru tablicy rejestracyjnej pojazdu mechanicznego, umożliwiającej dopuszczenie tego pojazdu do ruchu na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów, albo taką tablicę podrabia lub przerabia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5


@sobiera: Ale to weszło jakoś niedawno? Bo jeszcze w styczniu jak mi ukradli blachy z auta to było to wykroczenie
  • Odpowiedz
@misiek735: Pal licho mandat.

Art. 306b. § 1. Kto dokonuje zaboru tablicy rejestracyjnej pojazdu mechanicznego, umożliwiającej dopuszczenie tego pojazdu do ruchu na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej na podstawie odrębnych przepisów, albo taką tablicę podrabia lub przerabia, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

@sobiera: no wszystko fajnie, ale od kiedy to pojazd który stoi na parkingu jest pojazdem dopuszczonym do ruchu
  • Odpowiedz