Wpis z mikrobloga

  • 3
@BarkaMleczna nie było szans, w poniedziałek obligatoryjnie muszę jeść warzywa w robocie XD

@Adatoniewypada przejrzyj ostatnie wpisy ale to nie było ambitne menu :) następnym razem zrobię sobie 4kg szarpanego mięcha z masłem klarowanym ^^ No i jajka, jajka mi ratują życie

@general_row_grotecki spróbuj dojrzałego i dobrze doprawić, sporo soli, chili, czosnek to serio robi robotę. A jak nie to pomiń, albo rzodkiewki

@jariosalieri oj mam

@peradon odżywianie oparte na wszystkim co
  • Odpowiedz
@chixi: aaa ok, myślałam, że było tylko samo mięcho. Ale racja, to na dłuższą metę można się przekręcić z nudy. Nie mniej, podziwiam wytrwałość, nawet jeżeli były to jak dobrze widzę 2 tygodnie?
  • Odpowiedz
Wygląda super! Ja na carni wytrzymałam półtora roku i bardzo mi pomogło naprostować zdrowie, od IBS przez problemy skórne po libido i depresję. Jestem zresztą pewna, że to wszytko było ze sobą połączone. Ale w pewnym momencie zaczęłam tak tęsknić za choćby głupim sosem pomidorowym, że zakończyłam kurację. Teraz jest omni z ograniczeniem ziaren i wszelkiego junk fooda i podstawą z nose-to-tail carni i jest świetnie.
  • Odpowiedz
@gruby_mbl: to spróbuj zrobić guacamole i posmaruj nim stostowany chleb: dojrzałe awokado rozciap widelcem, do tego kilka posiekanych pomidorków koktajlowych, posiekaną cebula, oliwa (ważne!), sól, pieprz. Żadnego czosnku. Wszystko pokrój tak byle jak. Można na to położyć bekon i jajko sadzone. To jest ZAJEBISTE.
  • Odpowiedz
@chixi: nasrana miska dodatkami zgarnia plusy?xD spoko rozumiem atencja, ale też zmysł gotowania i estetyka wybobkow mnie rozwala. Jak robię wątróbkę to lepiej wygląda niż to na zdjęciu, a wątróbka jak wygląda każdy wie. Nic do Ciebie nie mam, bardziej się dziwię odbiorcom xD Ale czego oczekiwać od tagi #keto który jest zbiorowa masturbacja i wylęgarnia pytań początkujących pytających czy Tyskie wyrzuci z ketozy xD to tak jakby #!$%@?ć wszystko z
  • Odpowiedz