Wpis z mikrobloga

Jeśli moja współlokatorka powiedziała że ostatnio podczas brania prysznicu zauważyła że zapomniała zamknąć drzwi, ale w sumie nic by się nie stało gdybym przez pomyłkę wszedł, bo w sumie jesteśmy ludźmi i nic co ludzkie nie jest nam obce, to znaczy że mam się dzisiaj jej dobijać do drzwi jak się będzie kąpać? XD

#najdluzszezdaniezlozone #rozowepaski
  • 27
@Retnnok: Aaaaaa, ze w taki sposób. Hmm myślę że chyba źle to zinterpretowales. Ale nie wię, ja tam uwazam ze powiedziala to co powiedziala by wiesz.. no. No tzw. Końskie zaloty XD

Chociaż to nekoniecznie może znaczyć, że to dziewcze "czuje mięte" (xD) do @Gwaihira, bo niektóre rozowepaski robio i mówio tego typu rzeczy, by "zwrócić" na siebie uwagę, nawet tych osób, których przy pierwszej okazji by zlały.. #
@Gwaihir: Hmm, jeśli to miało być przy koleżance to zmienia postać rzeczy.. Wtedy pewnie były to jakieś takie właśnie żarty, śmiechy chichy czycos XD Albo te dziewki som gupie i chciały sie z Ciebie posmiac, więc specjalnie takie czoś zaczely gadać, z myślą byś sie napalil, i mial nadzieje na zaruchanie xD