Wpis z mikrobloga

Wczoraj wieczorem znowu gadałem z matką o tym że kobiety mają mnie w dupie. Dalej gada że teraz to wszystkie lubią zimnych drani bo to taka młodzieńcza głupawka itd. i że za kilka lat zobaczą że są oni #!$%@? nic nie wartymi i że będą szukały spokojnych chłopaków. Powiedziałem jej wprost, że jak mnie teraz nie chcą te szmaty, to za kilka lat to ja będę je miał w dupie i już będzie za późno. Powiedziałem że nie zwiążę się z dziewczyną która kilka lat wcześniej by mnie wyśmiała i olała. Albo teraz mnie zechcą albo niech #!$%@?ą. Ja sobie sam poradzę doskonale.
#przegryw #logikarozowychpaskow #zwiazki #blackpill
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@diagnoza-przegryw: matka kuma czazcze ale spytaj jej czy gdybys poszedl na divy czy mialaby przyszla wybranka z tym problem? Ciekawe jakie jest jej zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a najlepiej na przykladzie ojca zeby sie bardziej odniosla do swoich odczuc.
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw: ale z drugiej strony nawet jak je ciągnie do tych "drani" to myślisz że nawet jak się przejadą na bad boyu to potem wezmą wszystko nawet pół #!$%@? z jednym jajem byle tylko dobrze je traktować? Przecież to jest właśnie główny błąd rozumowania osób z blackpill i przegryw. Jesteście spolaryzowani i widzicie tylko jeden biegun, nigdy nie wykonacie nad sobą pracy bo widzicie tylko winnych Waszych niepowodzeń. Jedyne co
  • Odpowiedz
@diagnoza-przegryw: Mi matka o mało awantury nie zrobiła jak powiedziałem, że preferuje dziewice i tylko z takimi się wiążę.

Stwierdziła, że to ile dziewczyna grzmociła się wcześniej nie ma znaczenia, bo pusia od tego się nie wyciera ani nie zużywa.

Ja na to odpowiedziałem, że może i nie, ale za to w głowie się mocno
  • Odpowiedz
@Pawel993 ja mam na odwrót. Coś jakiś błąd w matrixie. XD Jak miałam 19 lvl to szukałam spokojnego przegrywa. Bezsensowne - bo robisz dla takiego za psychologa i jeszcze ci taki wbija bo traktuje cię jako przedmiot drugiej kategorii (bo skoro się nim zainteresowałas to znaczy że coś z tobą nie tak i może mieć cię w dupie). Teraz nie biorę przegrywów pod uwagę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawel993: @diagnoza-przegryw: przecież to wcale nie musi być jednoznaczne z "wyszaleniem". Po prostu jak ktoś ma 18 lat to częściej myśli np. Tylko o tym, żeby chłop był ładny albo żeby miał motor i żeby koleżanki zazdrościły. Ale no są też takie, które jednak da się poderwać na intelekt i ciekawa osobowosc, jeśli nie jest się brzydkim, tylko takie trudno znaleźć
  • Odpowiedz