Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fledgeling: oho, widzę fan opdatkowania.
Czyli dla ciebie najlepiej byłoby, jakbyś oddawał 100% przychodu, w zamian za państwo opiekuńcze i talony na już ty wiesz co.
Idealny niewolnik- "każdemu ehehe ruwno", co z tego że g---o.

No i oczywiście, jak nie rypiesz jako robol na etacie przez całe życie, tylko chcesz zarobić nieco więcej niż przeciętny etatysta, to trzeba ci d-----ć podatki, żebyś tylko się nie wzbogacił, bo cię polactwo zje z zawiści.
Kawał o polaczkach gotujących się w piekle, w kotle którego nie trzeba pilnować w prawdziwym
  • Odpowiedz
@tellet: najlepiej jakby ludzie byli uczciwi, ale jak ktoś jest nieuczciwą gnidą, to zawsze znajdzie wymówkę, do bycia gnidą, jeszcze będzie z tego dumny

poza tym widzę jesteś mocno zapętlony, coś tam kłapałeś "że potrzebny paragraf" - to go dostałeś i znowu wraca stara śpiewka, o tym jakim to nie jesteś bogaczem, bo jakoś tam oszukujesz (nadal nie dowiedzieliśmy się jak - tak jak pisałem wyżej, niech zgadnę janusz na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fledgeling: ale to nie jest paragraf z kk, tylko wymysł "kto ucieka z k--------a gnębiącego obywateli, podlega opodatkowaniu".
Nawet nie muszę "oszukiwać", czyli twojego określenia na zarabianie ponad wegetację, żeby widzieć, ile państwo d--------a mi podatków, progów i rzekomych "ulg", które dopiero są wałami z programi i 40 ukrytymi warunkami.

Tylko właśnie dla prola z produkcji, to ja "łokradom bolzge", bo przecież "łun pracuje cienżko jako robol i tyle z
  • Odpowiedz
@tellet: jaki ty jesteś żałosny.

Napisalem ci przykład, to przykład jest zły. Za łamanie przepisów ustawy o PIT są kary, nie będę ci cytował ordynacji podatkowej - bo po co? Wtedy i tak znajdziesz kolejną wymówkę do pisania nie na temat. Zresztą jako taki znawca w omijaniu prawa - to chyba ty mi powinieneś napisać jak je omijasz i oszukujesz; czego nadal nie zrobiłeś - co wywołuje wątpliwość czy nawet
  • Odpowiedz
Choćby po to, że utrzymywanie takiej zacofanej części byłoby tańsze niż posiadanie armii zdolnej odeprzeć atak armii rosyjskiej z tak zacofanej części Rosji.


@8c7b: Armia z kaliningradu to nie jest żadne zagrożenie.
  • Odpowiedz
Armia z kaliningradu to nie jest żadne zagrożenie.


@Moisze: Gdyby ta armia była sama sobie i traktować ją w oderwaniu od reszty, to bym się zgodził. Obecnie relacja między Kaliningradem a wojskami na północno zachodniej Białorusi jest trochę podobna do tej między Krymem a rosyjską macierzą, a zauważ że to tam Rosjanie notują największe sukcesy.

Nie bez powodu mówi się o trudnej sytuacji obronnej tego słynnego przesmyku suwalskiego. Mówią o
  • Odpowiedz
Jeśli dojdzie do konfliktu to przesmyk suwalski będzie tylko pasem spalonej ziemi.


@Moisze: Kawałek spalonej ziemi, który wypadałoby kiedyś odbić (nie mówiąc już o państwach bałtyckich), a prowadzenie ofensywy nie jest tak łatwe jak defensywa, o czym przekonają się niedługo Ukraińcy.
  • Odpowiedz