Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje gdzie mogę zdobyć Słowa światłości #brandonsanderson w twardej okładce? Kompletnie nie jestem w stanie jej znaleźć bo w większości księgarni jest niedostępna a resell wynosi trzykrotność faktycznej ceny ktoś się orientuje czy będzie jeszcze możliwość zakupu w twardej okładce czy dać sobie spokój? Z góry dzięki za odpowiedzi.
#mag #ksiazki
  • 2
  • Odpowiedz
@Zonyo: mają być dodruki, ale konkretny termin nigdzie nie padł. Ze swojej strony polecam olx, ludzie czasem nie zdają sobie sprawy z braków na rynku i wystawiają książki po śmiesznych cenach, albo tych z okładki. W zeszłym miesiącu sama kupiłam Słowa światłości w twardej oprawie w idealnym stanie za 60zł. Możesz też zapytać w Świecie Książki czy są w stanie ściągnąć dla Ciebie egzemplarz z innego salonu - czasem zdarza
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wysuszony_szkielet_kostny_czlowieka jejku bardzo dziękuję. W pełna wyczerpująca odpowiedź to coś czego szukałem. Na olx próbowałem szukać ale częściej trafiałem na cenę ~200 zł. Przetestuję w świecie książki i zaobserwuję tag. Bardzo dziękuję i życzę Miłego dnia
  • Odpowiedz