Wpis z mikrobloga

KTO PRZEZ ZIMNA, ŚNIEGI I DESZCZE RANO MUSI TRACIĆ HAJS I JEZDZIC KOMUNIKACJA MIEJSKA DO ROBY ZAMIAST POPYLAC KOLAŻÓWKA PEŻOTA TAKA JAK MIAL SZWARCENEGER W WIEKU 27 LAT, A DO TEGO ZEPSUL SOBIE COS W OKOLICACH PLECOW I KETONALE NIE POMAGAJO A DO LEKARZA NIE MOZE ISC BO NIE JEST UBEZPIECZONY I MUSI Z TYM ZYC WIEDZAC ZE JEST CORAZ GORZEJ?

1. JA

#zima #przykromi ##!$%@? #jaraniesiezimatopedalstwo

  • 24
@gdziemojimbuspiatka: z tego co się orientuje, składki zdrowotne pochlona tak wiele hajsu że stanie się to wszystko nieopłacalne. No i nie jestem pewien czy np za miesiąc będę mieć prace. Także to nie jest takie proste
@kuba: tak wyszło że nope :/

@karid: akurat rodzice już dawno olali to czy jestem zdrowy, chory itp i w takich sprawach nie pomagają i nie mam takiej możliwości
@karid: przeciez po mame to sie moze podpiac jesli sie uczy I nie przekroczyl 26 lat, cos sie zmienilo w tym temacie?

@le1t00 spoko, ja rozumiem ze roznie bywa, zarejestruj sie jako bezrobotny to bedziesz mial przynajmniej ubezpieczenie
@le1t00: trzymaj sie mireczku, skoro jest az tak to serio, #!$%@? te 3 stowki miesiecznie ale sie ubezpiecz skoro musisz czesto do lekarza lazic albo jezeli cos powaznego Ci sie szykuje