Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #remontujzwykopem #hydraulika #awaria #zlotaraczka #majsterkowanie

Mircy rozwaliło mi rurę na ogródku dzialkowym w łazience (zapewne źle spuściłem wodę przed zimą).

Jak to najlepiej naprawić? Wyciąć rurę przed i za belką i wstawić nowy odcinek zakończony z dwóch stron złączkami? Tylko czy będę w stanie przesunąć o tyle rurę, żeby ja wsadzić w złączkę? Jakieś rady?
l3cho - #budujzwykopem #remontujzwykopem #hydraulika #awaria #zlotaraczka #majsterkow...

źródło: comment_1648743381EoNXjSlNKkeER9KtbhSgsl.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@gorzki99: jestem kur... Pewny że s klejone, z braciak ami łamaliśmy takie z 10 razy w domu i z ojcem kleiliśmy, nowe max 5lat do tyłu w piwnicy robiliśmy klejone, one są bardziej miękkie i mają kolor bardziej szary(te są "cieliste")
  • Odpowiedz
klej jest na łączeniu a nie na wierzchu


@Esarmist: A to na wierzchu to co jest? Bo normalnie to jest plastik co sie "przesunal" z rurki po zgrzaniu i wcisnieciu w kolanko. No a w tym wypadku to co to jest? Czary?
  • Odpowiedz
@Trzebu: Prawdopodobienstwo prawdopodobienstwem. Wada materialu, akurat to niskie prawdopodobienstwo sie trafilo i pekly, szczur przegryzl - whateva.

Ale serio pytam:
Czym w takim ukladzie jest to co zaznaczylem. Klejem? Uszczelka?
  • Odpowiedz