Wpis z mikrobloga

@sylben: nie wszyscy, jest parę takich u założenia ale poza flagą nie wiele z tego nazizmu zostało, licząc choć by to że w Azovie otwarcie walczą osoby żydowskiego pochodzenia
  • Odpowiedz
@urwis69: Haha czyli klasyka kto nie z nami ten troll Putina. Przy czym warto dodać, że ja w żadnym wypadku nie krytykuję pułku Azov, bo zwyczajnie nie mam na ten temat wystarczającej wiedzy. Krytykuję tylko takie baranie łby jak ty, które każdego kto ma odmienne zdanie zrównują z błotem
  • Odpowiedz
@Stallion45: Tu rozchodzi się o to, że w każdym środowisku okołomilitarnym masz ludzi o skrajnych poglądach, to jest normalne i logiczne, że takowych wojsko przyciąga, zdziwiłbyś się ilu jest neonazistów w bundeswerze i innych europejskich wojskach, ten cherrypicking w postaci przyczepienia się do tego azova sprawia, że z automatu jesteś albo pożytecznym idiotą albo prorosyjską tubą propagandową, nie ma innego wyjścia. Tu nikt nie mówi, że nie wolno krytykować ua,
  • Odpowiedz
Czy ja dobrze widzę? Antyszczepowe pokemony powtarzają teraz ruską narracje co do wojny w Ukrainie? Zastanawiające ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
już kilka dni temu jedna z onuc usprawiedliwiala atak właśnie azovem i tym, że upa i banderowcy rośli w siłę! Oni mieli jakieś 1% poparcia XD


@Mam-na-imie-Porucznik: skończcie z tymi bajkami, w wielu miastach Ukrainy jest ulica Bandery, stadionowi nadali imię Szuchewycza, kilku polityków w tym mer Iwanofrankowska publikowało zdjęcia z biura gdzie mieli portret Bandery na ścianie, ich pozdrowienie to dalej pozdrowienie kojarzone z UPA "sława Ukrainie" i chyba
  • Odpowiedz