Wpis z mikrobloga

Kupiłem This war of mine kiedy dochód ze sprzedaży był przeznaczony na pomoc Ukrainie. Słyszałem wcześniej pochlebne opinie o tej gierce ale nie miałem czasu żeby zagrać. Wczoraj wieczorem usiadłem i tak mnie wciągnęło że hej, siedzę w pracbaza i rozmyślam jak pogram i jak tu przeżyć kolejne dni ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakieś wskazówki?
#thiswarofmine #gry
  • 4
@Credek: jedna z niewielu normalnych gier, w którą można grać na komórce/tablecie
ogólnie to jak najwięcej zbierać, nie dać się ranić, dużo handlować (kupować dużo części mechanicznych i drewna bo to za dużo miejsca w plecaku zajmuje), no i nauczyć się zabijać z ukrycia, bo bez zabicia tej trójki z magazynu jest ciężko wygrać.
I olać Aleję Snajperów.
@Credek: skopiuje z mojego wpisu sprzed paru lat:

-budowac szybko ulepszona kuchenke, podczas zimy przyda sie kazdy surowiec na opał
-butelka wodki jest warta wiecej niz butelka czystego alkoholu
-pod koniec gry znajdowalem tylko pociski i materialy do ich wytwarzania. Prawie wszystkie przydatne przedmioty byly juz pozbierane przez innych.
-Pod koniec gry czesci elektryczne staja sie potrzebne, znajdue sie je rzadko, po 1 sztuce, a obwozny handlarz tez nie ma ich