Wpis z mikrobloga

Może i mam giga krasza na Oliwkę (jeśli odpadnie to usuwam playera i odchodzę z tagu </3), ale to było żałosne jak Klaudia spanikowała, gdy ta wzięła Sewcia na stronę, żeby się poradzić xD Niech ona już odchodzi z tego programu. Byt jej i Michała jest uwłaczający dla widzow Hotelu Parasite. Ktoś tam pisał pod spodem, że Michał to chad z tym odstąpieniem rozmowy przez telefon, ale szczerze? Tak wygląda właśnie jego codzienność w programie. Zawsze ważniejszy jest ktoś, nadstawianie karku dla lasek, które potem nie mają problemu z niego zrezygnować. Oczywiście nasz pocieszny simp powie, że nie uważa, że nie potrafi odnaleźć się w programie, bo przecież wszyscy go lubią xD Wystarczy popatrzeć na zajawkę kolejnego odcinka: Dominika płacze - zapewne dlatego, że Kuba ją zlał, po tym jak rozbiła mu parę - podchodzi Michał i próbuje ją przytulić oraz pocieszyć. Nic mnie tak nie zmroziło jak ta scena i desperacja naszego piłkarzyka. Śledzę na bieżąco wątek i zauważyłem też, że pojawiło się kilka głosów, że Eliza mogłaby odpaść.Tylko, co byśmy wtedy oglądali? Można jej nie lubić, sam nie jestem jej fanem i uważam ją za tanią manipulantkę, ale póki dostarcza kontent i wkłada umiejętnie kij w mrowisko, to do głowy mi nie przyjdzie, żeby wyrzucać ją z programu. Marzenia na Rajskie? Płaczka i Doms out, ale w ostateczności będę szczęśliwy, jeśli wystawiona Oliwka podchodzi do Sevaga, a on w końcu widzi w tym swoją szansę i wyrzuca Klaudię. Dominika bez immunitetu poleci, nie wierzę, że Kuba odrzuci Oliwkę, nawet jeśli coś pomiędzy nimi zaczęło się chrzanić.

#hotelparadise
  • 4