Wpis z mikrobloga

Uwaga konta ruskich onuc, celem tych kont jest dezinformacja, więc jak macie jakieś wątpliwości mała instrukcja. Połowa komentarzy i wpisów to ruska propaganda. Konta dzielą się na:

- Miesięczne - 10%,
- Roczne (od 9 miesięcy) do 2 lat stażu - tych jest 85% - pewny troll,
- 3 - 5 letnie - 4% - często troll,
- miedzy 9-12 lat stażu - ok. 1% - tych jest mało,

Zobaczcie, co pisze wypokowy troll @demorgan z 3 letnim stażem.

Szajba odbija pisowi z sankcjami. Wyjdziemy na tym najgorzej w Europie. W czyim interesie to się odbywa? Bo na pewno nie jest korzystne dla Polskich obywateli.


W naszym interesie jest dorżnąć gospodarkę rosji, żeby wszyscy jedli gruz. Wtedy, może ktoś usunie putlera.
#ukraina
  • 12
@serio_serio: Dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostawiłem instrukcję dla zainteresowanych jak ułatwić sobie życie, sprawdzając, czy mamy do czynienia z trollem. Nie wspominałem, żeby zamykać się na inne opinie. Są opinie wspierające kreml, jeżeli przyjrzymy się schematowi, możemy wyłapać pewne cechy wspólne. Ja dałem wskazówki, ty masz problemy z pojmowaniem rzeczywistości. Pozdrawiam
@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: usunięcie Putlera jest nam akurat nie na rękę ponieważ zostanie szybko zastąpiony nowym -inem, wszystko zrzucą na starego i cały ład wróci do normy. Celem powinien być zgruzowanie tak mocno gospodarki, ze nawet z nowym -inem nie podniosą się przez 200 lat. Tylko, że na tym nie zależy ani USA ani CHRL bo oba te państwa wiedzą że bez RU nie uda im się zdobyć świata
W naszym interesie jest dorżnąć gospodarkę rosji, żeby wszyscy jedli gruz. Wtedy, może ktoś usunie putlera.


@Login_ktory_nikogo_nie_obraza: nie widzisz szerszego obrazu.
Już pomijając, że takie sankcje zwiększają ceny ropy/gazu/węgla (co wpłynie na ceny absolutnie wszystkiego) i za chwilę tacy jak ty będą jęczeć, że w tym kraju nie da się żyć bo drożyzna.
To dodatkowo polska wychodząc przed szereg i wprowadzając większe sankcje w porównaniu z innymi krajami EU i tym