Wpis z mikrobloga

j.w., kolega chyba na innym portalu siedział podczas pandemii. Komu starasz się wmówić, że nie było dyskusji o nwo, eksperymentalnych preparatach które uszkadzają organizm białkiem kolca, że to operacja depopulacyjna?


@Jubei: oczywiście, że takie głosy pojawiały się ale nie powiedziałbym żeby było ich jakoś specjalnie dużo.

Wręcz wyśmiewanie i nagonka na osoby zaszczepione.


@Jubei: było dokładnie odwrotnie i zresztą trwa to nadal. Gdy ktoś ośmielił się poddać w
  • Odpowiedz
@Antibambino ale ja nie neguję tego, że mogą wystąpić skutki uboczne. Moim zdaniem ważny jest bilans - dzięki szczepieniom jest mniejsza szansa na powikłania pocovidowe, zarazić się też jednak trudniej. Jest to moja prywatna decyzja, nie chcesz to się nie szczep, nikogo nie zmuszam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zarazić się też jednak trudniej


@BejitaSan: W najlepszym przypadku nie mają na to wpływu. W najgorszym zwiększają ryzyko. Polecam oficjalne wykresy w najbardziej "wyszczepionych" krajach. Choćby w Niemczech, gdzie w dalszym ciągu obowiązuje nakaz noszenia szmateczek. Do tego dane dot. liczby hospitalozowanych. Większość "zaszczepiona". Aż przestali podawać te dane.
  • Odpowiedz
@Antibambino: gdzie ta fala zakrzepicy, zapaleń mięśnia sercowego, niepłodności po PrEpArAcIe eKsPeRyMenTaLnyM? Ok, poczekajmy jeszcze 25 lat dla pewności. Szur nigdy nie pogodzi się za nauką i danymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@SlimKirby: ja się odkleiłem? Typie... XD To ty nazywasz losowo wybrane osoby neuropejczykami. Weź parz tę yerbę słabszą czy co tam pijesz, bo jeszcze wylewu dostaniesz na ten piękny umysł. ;)
  • Odpowiedz
@Antibambino: przyjęłam 2 dawki. Mając jeszcze ważny certyfikat (nawet po jego skróceniu) wracając z poza strefy Schengen i tak wpadłam w kwarantannę. W szpitalu jak jadę na badania robią mi testy, bo moje szczepienia były pół roku temu i dla nich sa już za stare. Szurem nigdy nie byłam, ale z perspektywy czasu żałuję decyzji o szczepieniu.
  • Odpowiedz
A pamiętacie jak covidianie chwalili się na tagu przyjęciem preparatu eksperymentalnego?


@Antibambino: pamiętam że byli wyśmiewani przez ruskie onuce które najpierw najeżdżały z incelami na kobiety, potem właśnie na covidian i mianowali się czarmanderkami i razem z incelami i antycovidianami uderzyli na Ukraińców by szerzyć pro rosyjskie treści.

P.S. teraz znów zaczynają się pojawiać incelskie treści i wykopki je plusują. Czyżby druga część poprzedniej strategii?
  • Odpowiedz
  • 7
@Normie_Lurker a pamiętasz jak covidianie śmiali się z szurow mówiących że będzie więcej szczepień niż 1 dawka? A pamiętasz jak covidianie mówili że poczekajmy w lockdownie 2 tygodnie i wszystko wróci do normalności? A pamiętasz jak covidianie zabronili w święta 2020 spotykać się z rodziną w więcej niż 5 osób? A pamiętasz zakaz wychodzenia z domu w sylwestra od 18? XD
  • Odpowiedz