Wpis z mikrobloga

Planuję sobie zrobić wycieczkę do #bialystok na #szkolna17 zeby zostać frajerem spod bramki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam już na koncie wycieczkę do Łodzi na rewir #bonzo i generalnie mam świetne wspomnienia ze zwiedzania hasioków i miejscówek znanych z gniotów uszatego. No ale do Białego mam 500km, więc muszę zaplanować tą wycieczkę z wyprzedzeniem.

Miejscówki, jakie chciałbym zobaczyć:
-belweder,
-boboli 10/zodiak,
-kerfur,
-lasek zwierzyniecki,
-Choroszcz,

Teraz tak - czy są jeszcze jakieś miejscówki związane z uniwersum, które warto odwiedzić? Czy te miejscówki są na tyle blisko (nie licząc Choroszczy), że są do zwiedzenia pieszo? Czy zna ktoś trasy, którymi łażą nasi bohaterowie do tych miejscówek? Czy około 4-5h starczy mi na obrobienie wszystkich miejsc i chociaż chwilę zadumy przed każdym z nich? (jak liczyłem, to 4,5h drogi w jedną stronę, więc trzeba będzie się streszczać xD)

#podroze #kononowicz #patostreamy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Euph0: belweder/boboli/zodiak/kerfur są obok siebie, do choroszczy na badania boże i do lasku na nitroseans jest dalej, z buta ciężko ale karetką jak najbardziej całe te
  • Odpowiedz
@Euph0: Myślę, że jeszcze warto odwiedzić słynną pętle autobusową gdzie menel o 5 rano nagrywał gnioty, kładka koło torów, krzaki Mario, starej hali już niestety nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Euph0: to jeśli będziesz stał pod bramka i trafisz na zły humor Konona to będziesz miał spotkanie z miejscowa policja :-) możliwe że Pan Krzysztof oskarży Cię o rzucanie kamieniami w domek Boży :-)
  • Odpowiedz