Wpis z mikrobloga

chyba oprocz upalu, gorsza jest wilgotnosc i pewnie idacy za tym grzyb. Czy faktycznie mozna poznac Filipinke, i sie zwiazac na stala z taka dziewczyna, czy raczej malo takich relacji przetrwa?
@JoseArkadioMorales: uprawiasz jakiś sport na polu? Nie wiem jak można chwalić takie piekło bo dla mnie w Krakowie 24 stopnie przy braku wiatru już zniechęca do jakiejś ciekawszej aktywności ale nad morzem jak wieje to nawet 30 stopni da radę wytrzymać (natomiast te temperatury co kolega zapodał wykluczają ten kraj całkowicie nawet jak bym tylko na plaży siedział i zawsze wiało min 30km/h - jak temperatura powietrza jest podobna do temp
@Glikol_Propylenowy: Za krótko tu jestem aby poradniki pisać, a sam ich nie czytam. Tak, zapraszam, kupuj bilet.
Bohol
Malapascua
Apo Island
Boracay i Palawan (el nido) to perły Filipin. Obecnie pewnie całkowicie zdemolowane przez turystów.
Tubbataha Reef - jeżeli nurkujesz, to miejsce jest całkowicie mind-blowing.

@DryfWiatrowZachodnich: Generalnie jak większość dziewczyn, zależy gdzie jesteś - wstydzą się zagadać, ale wystarczy ze podczas biegnia zapytasz o najlepsze miejsce do sportu/biegania, to zobaczysz
Pobierz polcunt - @Glikol_Propylenowy: Za krótko tu jestem aby poradniki pisać, a sam ich nie...
źródło: comment_16492121150MiBvPx3gTf7ouhVjtZSYP.jpg
Generalnie jak większość dziewczyn, zależy gdzie jesteś - wstydzą się zagadać, ale wystarczy ze podczas biegnia zapytasz o najlepsze miejsce do sportu/biegania, to zobaczysz ten "furtive" smile.


@polcunt: ale z tego cos wychodzi dalej, jakis kontakt? Pytam, bo sa kultury co ludzie z automatu sie usmiechaja, i to wcale nie znaczy mega zainteresowania

Odpowiedź w zdjęciu poniżej.


@polcunt: Dobra, to troche zmienia postac rzeczy xDDD Szczegolnie jesli cos potem serio