Wpis z mikrobloga

czyli obydwaj lubicie cieple piwo i spocone kobiety


@auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: Grzane pwo po wiycie na lodowisku to wrecz obowiazek (albo jak mnie cos zaczyna brac. To do piwa 50 rumu i calosc do mikrofali. Najlepsze lekarstwo)
A co do spoconych kobiet...to zaleczy co jest przyczyna tego spocenia ;PP

A tak na powaznie - ja mam uczulenie na zimno. Cieplo mi nie przeszkadza.
@polcunt: A mowili ze raj na ziemi nie istnieje :)


@gorzki99: to nie jest raj. Wiekszosc Filipinczykow jest bardzo biedna a temperatura powoduje ze bez klimy ciezko zasnac. Co jakis czas przeleci tajfun albo #!$%@? wulkan albo ziemia sie trzesie. Dla urozmaicenia kobra czy inne jafowite #!$%@? #!$%@? cie w noge. Tym niemniej zamierzam tam spedzic starosc xD
a temperatura powoduje ze bez klimy ciezko zasnac.


@Walenciakowa: Jak bylismy w albanii ( i w sumie na fuercie podobnie) to z przerazeniem stwierdzilem ze do przykrycia sie jest tylko przescieradlo. Mysle se "no to pospane :/"

Na szczescie w szafie znalazlem koc. Cienki bo cienki ale zawsze. Na jeszcze wieksze szczescie w szafie u znajomych w pokoju tez byl koc :) Dziwnie sie patrzeli jak bralem ale dali :)

Ja
Tam nie ma przerazajacej filipinskiej biedy i pogoda zdecydowanie lepsza do zycia.


@Walenciakowa: I wieje jak sam.... :P

Na plazy lezysz to nawiewany piasek wrecz boli :)

NIgdzie tam gdzie w nazwie jest "fuerte" czy "viento" :PP

Ale lanzarotka byla calkiem przyjemna (jakby nie te wulkany :P)
filipinki zakochane w blond wlosach.


@polcunt: Możesz sobie tak pompować ego, ale one są zauroczone twoim portfelem i paszportem, a nie blond włosami. No chyba, że jesteś po prostu przystojny to wtedy generalnie kobiety są zauroczone bez względu na szerokość geograficzną.

Na tej samej zasadzie Tobie się podobają z zasady azjatki nawet mało urodziwe czy podobają ci się ładne azjatki?
@luigi_pl: Obecnie Cebu City. Przez miesiąc robiłem tu objazd samochodem i motorem - Malapascua, Apo, Siquijor, Bohol.
Za condo z dostępem do basenu na penthouse i małą siłownią płace około 18k php z rachunkami, jakies 1.5k pln. Cenrum dużego miasta - Trillium Residencies, Cebu. I tak jak mówisz- koszta życia zbliżone do Polskich, importowane artykuły są dużo droższe np red bull (9zł), śliwki, winogrono, nektarynki.
@gromwell: So far, tylko mrówki.
polcunt - @luigi_pl: Obecnie Cebu City. Przez miesiąc robiłem tu objazd samochodem i ...

źródło: comment_1649171481MskPf9YsYakl7C6wDFiMPh.jpg

Pobierz