Wpis z mikrobloga

#bieganie #asics
Zamówiłem sobie wczoraj te nowe Asics Gel-Nimbus 24 z oficjalnej strony asics.com (nie outlet.asics.com, bo tam nawet wersji 24 nie ma), dzisiaj się zorientowałem że sporo tekstu na stronie to tragiczna translacja i dopiero zacząłem czytać regulamin bo wcześniej jakoś nie przyszło mi do głowy, że oficjalny sklep marki to scam xD.

9.1. ASICS dostarcza klientom produkty wyłącznie na terenie Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemiec, Holandii, Portugalii, Hiszpanii i Włoch


Co to ma być xD Serio wzięli 820 zł i nie wyślą do Polski?
Na outlet.asics.com jest to samo w regulaminie a widziałem jakieś wpisy tu na Wykopie, że ludzie zamawiali i normalnie mieli dostawę do Polski (co prawda po miesiącu~ ale wciąż).
  • 6
  • Odpowiedz
@neufrin: właśnie Twój komentarz widziałem w jakimś starszym wpisie i trochę mnie podniósł na duchu -- rozumiem, że mieszkasz w PL i tutaj Ci je dostarczyli?
Najbardziej mnie martwi to, że te nimbusy 24 to pewnie są teraz tak rozchwytywane, że na dostawę (o ile będzie) to poczekam bardzo długo
  • Odpowiedz
@arctic6: też zamawiałem z outletu doszło jakoś po 8 dniach. Mejle wyglądały jak scam, fatalnie były sformatowane. I też trochę się obawiałem. Z tego co wcześniej widziałem sporo osób zamawiało.
  • Odpowiedz