Wpis z mikrobloga

@maarit: ja ING nie polecam, przez brak szacunku do klienta, brak chęci pomocy, spam telefoniczny z ofertami produktów inwestycyjnych i kredytowych i bezsensowny system autoryzacji transakcji, który potrzebował autoryzacji do przelewu na 200 zł do żony, do której już robiłem wcześniej przelewy, a przelew na kilkanaście tysięcy zł do odbiorcy do którego robiłem przelew pierwszy raz, przepuścił bez niczego, to było kilka lat temu, może już to zaorali i autoryzują wszystkie
  • Odpowiedz
@maarit: ING naszym zdaniem jest fajne a jeżeli szukasz alternatywy to porównaj sobie poniższe banki:
Millennium Konto 360 => https://zarabiajnabankach.pl/360-zl-premii-w-gotowce-za-zalozenie-konta-360-w-millennium-bank-luty-marzec-2022/
Santander Konto Jakie Chcę => https://zarabiajnabankach.pl/300-zl-premii-w-gotowce-za-zalozenie-konto-jakie-chce-w-santander-bank-polska-marzec-2022/

Na plus Millennium to darmowe bankomaty na całym świecie. Na plus Santander to darmowe przelewy ekspresowe bez limitów oraz wysoka nagroda na start. Ogólnie bardzo zbliżona oferta ;)
  • Odpowiedz
@maarit: u nas na stronce porównasz kilkanaście różnych ofert kont osobistych w różnych bankach z premią od 30 zł do 500 zł. Dzisiaj koniec miesiąca, co oznacza, że kończy się sporo fajnych promocji (np. z 480 zł premii w Santanderze) - więc zapraszam na mojego fejsa, gdzie zebraliśmy je dzisiaj w jednego posta ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@voot: to co piszesz to dziwne dosyć... jestem w ING już od pół roku. Ani jeden raz nie czułem aby mnie nie szanowano na infolinii i w placowkach. Spam telefoniczny nie mam wogole. Wystarczyloby usunac zgody na marketing. Autoryzacja transakcji działa na jakieś zasadzie behawioralnej ktora poprostu co jakas transakcje pyta o pin.
  • Odpowiedz
@SEKON_wk: każdy może mieć inne wymagania, mi np. nie podobały się niektóre procedury w bankach, to w ING dostałem odpowiedź, że jak coś mi się nie podoba, do mogą ze mną rozwiązać umowę i to dość chamsko, w Pekao w tej samej sytuacji, powiedzieli, żebym chwilę zaczekał i pani przyszła z wydrukowanym formularzem do podpisania i gotowe, jest tak jak chciałem, wszystko w miłej atmosferze.

Co do spamu, ja nie chciałem
  • Odpowiedz
@voot: yhy no to moze ciebie spotkały takie problemy bo u mnie zawsze git. Najgorsza obsługa to mi sie trafiła w mBanku i Pekao ktorzy byli bardzo nie douczeni... i musialem szukac placowki gdzie zloze wzor podpisu po czym zamknalem konto w #!$%@?
  • Odpowiedz