Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile jeszcze laluś wytrzyma i wróci do Belwederu? Zgaduje że za sprawą latexów zostanie cofnięty transfer niewolnika z arbaitlager u Niemca do knurhoff i geremek trafi pod most. Możliwe że knur nie będzie na tyle głupi i niewymieni niewolnika który porąbie i posprząta na bezzębnego ćpuna i w dodatku nieroba który pokameruje. Jeżeli już do tego dojdzie to marzy mi się scena jak Wojtuś klęczy przed bramką (może się nie udać bo wiadomo że kolana się nie zginają) i prosi o amnestię, a prosiak stoi nieugięty jak dziadek "piułsucki". Wiadomo że prosiak lubi dominować i wystarczy że się go podpuści.

Ps. Ciekawe czy stan melancholijno-depresyjny j00ra jest spowodowany brakiem toluenu, tęsknotą za ukochanym i beztroską życia na krzywy ryj w belwederze, wydymaniem przez Paulinke/Asię czy tym że go żule traktują jak śmiecia, czyli tak jak się powinno go traktować.
#kononowicz
źródło: comment_1648632873cLB40L4FFJVD0f8nLdaVdf.jpg
  • 14
@Mleczny_obraz_z_wilkowa: Ja obstawiam dwa czynniki, to że nie jest główną(lub nawet jedyną) gwiazdą w tym cyrku, czyli zazdrość, stąd te #!$%@? też ze on bedzie swojego lajta robił, oraz drugi że już ochota na fufu przez to że paulinka go wydymała jest coraz mocniejsza. Według mnie to geremek bedzie #!$%@? szybciutko jak zobaczy szczura, bo on nie chce siedzieć całymi dniami na melinie tylko chodzi i pracuje, oraz ma znajomości poza
@PazzaMorte: @Furb: Zgadzam się, potrzeba redktorów podbramkowych, ale kogoś w stylu podjeżdzano, a nie dzieciaka młodego, bo jak to jest z młodziakami którzy sobie coś nagrywają dla beki to nie da się tego oglądać poprostu, przez krzyki, piski, oraz machanie kamerą.
@Mescuda Gdyby Szczur wrócił na belweder ale zostałby Geremek to mógłby to być piękny czas na Szkolnej bo mielibyśmy całodobowe libacje i non stop #!$%@? Knura jak za czasów Janka Łosia.