Balonik jest bardziej nadmuchany, niż kałdun Michniewicza. Oceny 9 i 10 za ten mecz to jakieś nieporozumienie, ten mecz był beznadziejny.
#kanalsportowy #mecz
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tremade: Dobrą grę zaczęliśmy grać jak wpadła druga bramka.
W pierwszej połowie nam się nieźle fartnęło (no i Szczęsny wyjątkowo dobrze bronił) i z karniaczkiem też przyfarciliśmy.
@Tremade: Widze więcej osób p----------h o napompowanym baloniku niż osoby które go pompują xD Buzzword by być kool :v Każdy kto sie interesuje piłką bardziej niz jeden meczyk na tvp ligi mistrzów co pare tygodni pewnie sobie zdaje sprawe że jeśli chodzi o trenera to jesteśmy w dosyć średniej sytuacji xD Ale no juz nic nie zrobimy i trzeba grać chaos( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tremade kto takie noty wystawił? xD tak jak ktoś wyżej napisał, zaczęliśmy mądrze grać po bramce Ziela. Pierwsza połowa to katastrofa i tylko Szczęsnemu i Szwedom możemy dziękować, że nie było 0:3.
Każdy kto sie interesuje piłką bardziej niz jeden meczyk na tvp ligi mistrzów co pare tygodni pewnie sobie zdaje sprawe że jeśli chodzi o trenera to jesteśmy w dosyć średniej sytuacji

@NaziMcFaziTC: Oglądałeś wczorajszy Kanał Sportowy po meczu?
Z jednej strony gole padają w futbolu w większości przypadków po błędzie przeciwników, zatem ta gra polega głównie na tym aby tych błędów nie popełniać. Polska popełniła wczoraj tych poważnych błędów mniej więc wygrała zasłużenie. Z drugiej strony występ Szwedów był bardzo słaby. Co do kwestii zmiany trenera... ja myślę że i Michniewicz miał coś do udowodnienia i tak samo sami piłkarze chcieli Sousie pokazać że się mylił. Motywacja była na 110%.
@Tremade: 9 czy 10 dla Szczęsnego, Glika i może Bednarka jak najbardziej. Reszta też solidnie. Nie graliśmy pięknie, ale trzeba się z tym pogodzić, że tak nie będziemy grać. Nie z Michniewiczem. I to też jest ok. Bardziej cholismo niż tikitaka. Tak też można grać, byle skutecznie.
Wejscie do Kataru to okazja dla tysiecy dziennikarzy i marketingowcow aby bylo o czym pisac i co drukowac na kubeczkach, aby pic piane. Na koncu zwali sie wine na Michniewicza albo 'kryzys polskiego futbolu od 1974r' i kabarecik od poczatku.
@Elijahu: ale bez przesady, przecież zagraliśmy normalny mecz, były momenty lepsze i gorsze, ale jest wynik i dobry punkt wyjścia. O niebo lepiej niż za Brzęczka. Spokojniej niż za Sousy. Natomiast Atletico w swoim szczycie było piękne, podobnie zresztą Urugwaj 2010 i 2018, a w miks tych dwóch możemy śmiało celować.
  • 0
@HansLanda88 zgarqlismy jak za brzęczka albo i gorzej xD przecież nie potrafiliśmy wymienić więcej niż 3 celne podania na połowie przeciwnika więc o czym my tu rozmawiamy xD większość sytuacji bramkowych była po akcjach typu laga do przodu xD
  • 1
@mszto typie, Ty chyba nie pamietasz gry za brzeczka xD przeciez my bysmy nie wyszli z 1 polowy, tak jak to bylo np. z Austria. W meczu z Wlochami nie oddalismy ani jednego strzalu.
Co do 3 podań, to byly i to kilka razy. Chociazby akcja Szymanski - Moder - Cash w 1 polowie. W drugiej polowie takich rozegran bylo wiecej pod koniec meczu by utrzymac się przy pilce.
  • 0
@Dariel xD jakich rozegran aby utrzymać się przy piłce co ty ćpiesz? Spójrz na posiadanie piłki jakie było xD a no utrzymania się przy piłce nie było Szwedzi od razu przejmowali piłkę xD no a niby teraz wychodziliśmy z własnej połowy? No nie bardzo, laga do przodu i tak wychodziliśmy z własnej połowy xD