Wpis z mikrobloga

Mecz wygrali piłkarze, ich determinacja, powaga o co toczy się gra, wyjątkowe nasze zorganizowanie w drugiej połowie, po golu Lewego oraz nasz fuks.

Pierwsza połowa to był piach. Nie zagraliśmy pięknego taktycznego meczu od początku do końca go kontrolując. Fuks i nieudolność Szwedow.

Jakiekolwiek przypisywanie zasługi Michniewiczowi i spuszczanie się nad nim i kreowanie go na taktyka, to jest kuwa żenada w #!$%@?, uleganie emocjom i latająca flaga jak wiatr zawieje. #mecz #kanalsportowy
  • 21
@Tacho_:

Debil to Ty?


Nie, to Ty.

O jakich Ty zmianach mówisz? Krychowiak w drugiej połowie i Buksa wymuszony kontuzją Zielińskiego pod koniec ? Faktycznie. Taktyczne zmiany #!$%@? w ch**j, przeważające meczu. Ustawienie typowe dla naszej gry. Analizy i strategi, biorąc pod uwagę pierwsza polowe meczu, nie było żadnej.

Idz #!$%@? spać, kanapowy kibicu piłki nożnej.
@Tacho_: Ja #!$%@?. Jaki #!$%@? argument ( _)

#!$%@?, że na wykopie jestem od 10 lat, tylko mam nowe konto bo miałem przerwę udzielania się tutaj. Ale uuuuu zielonka!!!!1111 uuuu usuń konto. Pomyśleć, ze sam kiedyś tak pisałem (,)

#!$%@?, ze podejmuje dyskusje z typem, który nie potrafi realnie ocenić stylu gry, umiejętności i składowych sukcesu. Spuszcza się, bo wygraliśmy. Totalnym fuksem. Szczyci się
@Tacho_: AHA.

Wiec po tym niesamowicie strategicznym działaniu analizy, której informacje przekazały Ci osoby ze sztabu których niby znasz… gramy mecz towarzyski, który ledwo remisujemy (ze Szkocja) wcześniej dając się całkowicie zdominować.