Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: To szczerze nie łam sobie głowy. Weź ramę taką jaka jej się spodoba, hamulce vbrake a przerzutki? najprostsze jakie sie da tanie w naprawie. Może sie po prostu okazać ze nie bedzie jezdzic jak to z dziecmi bywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanBulibu: bo altus czy Turney dla 95% dzieciaków będzie całkowicie wystarczający. No chyba że cora ma zamiar do jakiegoś klubu należeć.
P.S. może warto rozważyć uzywke, bo i tak będzie na 2-3 lata. Za połowę nowego kupisz cos co później powinienes bezproblemu odsprzedać.
@PanBulibu: bierz pod uwagę że dzieci szaleją i zwykle nie patrzą jak kładą rower. V brake bo tarcze łatwo skrzywić/można się oparzyć. Tourney wystarczy wbrew pozorom jest pancerny. Zastanów się nad osłona przerzutki (takie śmieszne stalowe pręty), dobrze by było żeby rama miała wymienny hak. Korba z osłoną na zębatkę (ja jestem głupi i po pijaku robiłem tricki na rowerze - mam na prawej nodze blizny od zębatki ( ͡°
@PanBulibu: Kup coś z napędem 1x (7,8) i bez ciężkiego amora bo dzieciaki i tak nie ogarniają przedniej przerzutki. Ja swojemu kupiłem z biegami w pieście (Nexus8), totalnie bezobsługowy i bezawaryjny sprzęt. Popatrz na używki w stylu FALTER FX.