Wpis z mikrobloga

@wypok_user_321: jak dla mnie najlepsze sezony to nr 1 i ten z przemkorożcem (poszukaj śluby z przemkiem i martyną). Tylko w tym drugim tancerkę i adriana można przewijać.
Pierwszy sezon to jest creme de la creme, połączenie małej rozkapryszonej, doświadczonej seksualnie lolitki z prawiczkiem dareczkiem.
To jest to co chcę oglądać w tym programie, aż ci zazdroszczę, że tego jeszcze nie widziałeś xD

Natalia z Jackiem. Jezu jak ona go orała.
@sikalafou: Tylko Jacek po latach okazał się typowym ,,dziwakiem", co wymyślił, że Laura z Karolem dobrali się przed programem i chcieli mieć ślub za free, tylko Mosak z ekipą wymyślił inaczej. Moim zdaniem Natalia widziała od nas więcej niż pokazały kamery. Może te mieszkanie było tak zapuszczone, że miała typowo rację. Nie pokazano np. WC, wiadomo po co? Ale szukając mieszkania na studiach po latach doświadczeń pierwsze to wchodziłem do WC,
@Sylwiusz89: cześć Natalia, co słychać? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ogólnie z większością się zgadzam, ale mogła po prostu z klasą zakończyć ten projekt, a nie go jechać przed całą Polską. Być może ja jestem zbyt dobry do tego świata, ale nie chciałbym facetowi odebrać męskości przed paroma milionami oglądających punktując wszystko po kolei. Można to zrobić dużo delikatniej.
@wypok_user_321: wg mnie:

- najsmutniejszy sezon 5 - ten z Iga, wszystkie pary totalnie niedobrane, dwa DDA, skrajna borderka, no ale jednak warto zobaczyc bo Iga to jakies top 3 najwiekszych freakow w programie,
- najbardziej optymistyczny sezon 4 - byly dwie udane pary na tamten moment Aga i Wojtek oraz Lukasz i Oliwia
- sezon 3 - jedna z najbardziej iconic postaci w programie - Przemkorozec, absolutnie warto; do tego