Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Obiecana krótka recka słuchawek Microsoft Xbox Stereo Headset (na kablu):
1. Bez apki Dolby Atmos na Xboxie - co za tym idzie bez equalizera, dźwięk jest mulisty I bez tonów średnich. Za 150 zł ok.
2. Z Dolby Atmos i po lekkiej zmianie ustawień eq, zaczynają dobrze brzmieć. Dobrze mam na myśli jako słuchawki do 200-250 zł.
Słuchawki bardzo dobrze wytłumiają i mają miękką wyściółkę. Ja niestety się pocę po jakimś czasie i ściągam je na kilka sekund z powodu dobrego przylegania skajowych nauszników.
Poczucie przestrzeni jest mega przyjemne, szczególnie w Halo Infinite i Forzy Horizon 5.
Ja jestem mega zadowolony, ale mam na uwadze, że to nie jest sprzęt stricte do muzyki, tylko do grania. Za 100-150 zł sprzęt sprawdza się świetnie,ale tylko z equalizerem.
Do Xboxa trzeba dokupić appkę Dolby Atmos (są klucze za ok 20 zł), bo bez niej nie da się zmieniać ustawień eq.
Pałąk jest mega elastyczny, to na plus, ale niestety dla mnie (mam wielki łeb), trochę za mocno dociska słuchawki do głowy. To nie pierwsze takie słuchawki z mocnym pałąkiem i w moim przypadku zazwyczaj pałąk z czasem stawał się luźniejszy. Jak będzie teraz, zobaczymy.
Za ten hajs, polecam mocno :)

Ziemniak dla skali.

#forzahorizon5 #pokazkota #ziemniakizostaw
#kotbezogona #smiesznypiesek #sluchawki #xbox #xboxseriesx #dolbyatmos #koty
Pobierz WcurwionyKotek - Obiecana krótka recka słuchawek Microsoft Xbox Stereo Headset (na ka...
źródło: comment_1648551503OlqRTJA1X6NObNDoOlKOVI.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fexxer: To zapodaj słuchawki za 100-150 zł, które zakrywają uszy, tłumią dźwięk i brzmią super. Nie bronię mojej recki, bo jestem laikiem, ale za 100 zl, w tej jakości, ciężko dostać coś lepszego. Podaj przykłady, jak znajdziesz, bo mogę zwrócić, w razie czego I kupić coś lepszego.