Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: Dla mnie "barber" to wymyśl niedowartościowanych fryzjerów, którzy sami sobie coś takiego wymyślili i #!$%@? cenniki w kosmos. A część ludków myśli że jak pójdą do takiego "hamerykańskiego" fryzjera to będą super hiper i tak dalej. A później się okazuje że to tylko drenaż kieszeni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wiskoler_double: +1 większość barberow to o kant dupy rozbić, byłem u chyba czterech i za każdym razem #!$%@?

Ale prawda też jest taka, że większość fryzjerów to też o kant dupę rozbić, w ciągu mojej kilkuletniej kariery gdzie wybieran sam gdzie się obcinam to spośród kilkudziesięciu salonów trafiłem na dwa dobre xd
@Anty_Chryst: Fryzjer, do którego chodzę ma ogólny cennik, w którym zamiast sztywnych cen są widełki. No i cena jest oparta o ilość wykonanej pracy, np. za wycieniowanie brody, tak aby było gładkie przejście z krótkich włosów do długiej brody jest kilka pln więcej. Także myślę, że trzeba popytać.

A co do barberów, to na kilkunastu, u których byłem tylko trzech mógłbym polecić, jakiś jeden tak średnio, a pozostali porażka.