Wpis z mikrobloga

A potem dziwią się, że ruskie śmieci również są brutalni.


@profildogier: Przede wszystkim to ruscy zaatakowali Ukrainę i to ruscy bombardowali ich miasta zabijając tysiące cywilów, więc coś ci się pomyliły przyczyny ze skutkami, ale nie usprawiedliwiam Ukraińców, bo niestety to co widać na filmach to zbrodnie wojenne.
  • Odpowiedz
@profildogier: wojna wyzwala w ludziach wszystko co najgorsze, totalne zezwierzęcenie, nieważne czy rusek czy ukr - opinia publiczna na zachodzie - w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dziwny trochę ten nagły wysyp brutalnych filmów z tej wojny. IMO po oprawcy od razu widać, że niespełna rozumu.
  • Odpowiedz
@profildogier tak bo myślisz,że bez tego będą witać Ukraińców chlebem i solą i każdemu dadzą po 100 zł , najechali ich to niech teraz zdychają proste , za to zabijanie dzieci i tak ulgowo ich traktują
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: @lysyznysy: Nie mówie o miłym witaniu ale zauważ że filmik jak Ukrainiec dzwoni do żony ruska by ja poinformować że mąz leży w częściach potem filmik jak oczy widłubuje a potem dziwota, że ruski ciągną te wojnę i ludzie jej chcą. Chodzi mi o brutalność przesadną. Znęcanie się nad jeńcem wojennym jest zbrodnią. Nie bronie ich ale trzeba zauważyć jak mocno oddziałowuje ten film na mnie a
  • Odpowiedz