Wpis z mikrobloga

Jeśli ten filmik z nożem nie fejk to widzę, że Ukraina lubi robić takie rzeczy od 1943 roku. A potem dziwią się, że ruskie śmieci również są brutalni.
#ukraina
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukraina chce wejść do UE i być częścią tego świata. Dalej nie rusza Ciebie taka brutalność?


@profildogier: Nie jestem zwolennikiem rozszerzania UE na wschód i nie, nie rusza mnie - bo tak wyglądają konflikty zbrojne w krajach trzeciego świata i nie jest to dla mnie nic szokującego.
Wojna to nie jest hurra-opowieści husaariaa klimatyczna muzyczka i szarża etc, tylko mordy, gwałty, trupy na ulicach, rozbebeszone ciała ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Wiem jak wygląda obraz wojny, wystarczy Pianista bądz Rozmowa z katem by przynajmniej przybliżyć sobie obraz tego co się działo. Mimo wszystko książka to ksiązka a filmik to filmik. @lysyznysy: Nie neguje tym, że ruskich to zamknąc i wyrznąc co do łba dla dobra całego świata ale chodzi mi o fakt, że obie strony prześcigają się w brutalności. I albo żle trafiam albo ich nie ma. Widzę
  • Odpowiedz
@profildogier spoko wiem o co Ci chodzi, robią sobie zły PR tymi filmami w sieci,ale trzeba sobie zdać sprawę że dzieją się tam takie historie po jednej jak i po drugiej stronie.. tak już jest i takich akcji napewno będzie więcej.
  • Odpowiedz
Widzę więcej filmików jak Ukry sieją brutalność na jednosce niż ruskie.


@profildogier: Ruscy raczej nie mają tendencji do chwalenia się w internecie morderstwami na jeńcach bo są agresorami, natomiast Ukraińcy już prędzej bo są obrońcami i połowa globu bije im brawo i usprawiedliwia to, od ruskich to bardziej można się spodziewać nagrań kadyrowców, musiałby być ktoś, kto zna język czeczeński by polurkował trochę po ich darknetach i na pewno coś
  • Odpowiedz