Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: właśnie przez takich klientów cieszę się że już dawno nie robię w sklepie, szkoda chłopaka może chciał atmosferę rozluźnić po tym jak pan husarz zmierzył go wzrokiem i jeszcze za to mu się oberwało (,)
  • Odpowiedz
co #!$%@?. Mi by było miło gdyby ktoś tak zagadał. Mały smalltalk każdemu miło i do zobaczenia

@OCIEBATON: Ale pamiętaj, że żyjemy w Polsce, tu jak spontanicznie uśmiechniesz sie do nieznajomego to prawdopodobnie weźmie Cię za wariata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@splinter96: Nawet nie musisz się uśmiechać, wystarczy że utrzymasz kontakt wzrokowy o ćwierć sekundy za długo i zaraz nieznajomy sam podejdzie z pretensjami że go nękasz i czy chcesz dostać w papę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McWozniak Ty się śmiejesz, ale są ludzie (i to całkiem dużo) z Polski, co myślą, że jak się śniady odezwie/popatrzy na Polkę lub jakaś białą kobietę to automatycznie chce ją zbezcześcić xDDDDD I to niby oni się nie integrują do społeczeństwa
  • Odpowiedz
W normalnym cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył aż on zauważy że się na niego patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie, albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta" czy my się przypadkiem nie znamy".

A w polsce, ja #!$%@?, w polsce jak w lesie #!$%@?, nie w polsce jak w chlewie obsranym gównem #!$%@?. spojrzysz się na polaka robaka to jak
  • Odpowiedz
@McWozniak: Wiem nawet jak to mogło wyglądać, są dwie opcje:

1. OP kupował żuberki i najtańsze fajki, pan zagadał i rycerz odpowiedział „co łot du ju łont #!$%@??!”
2. OP siedział w piwnicy wymyślając ta historie a następnie zwalił do niej konia.
  • Odpowiedz