Wpis z mikrobloga

@McWozniak: To najbardziej Polska rzecz jaką przeczytałem w ostatnich dniach :) klimat osiedlowego dresa gdy przypadkowo spotkasz go wzrokiem na ulicy a on obdarzy cię słodkim „co się gapisz #!$%@?” xd
  • Odpowiedz
W normalnym cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył aż on zauważy że się na niego patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie, albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta" czy my się przypadkiem nie znamy".


A w polsce, ja #!$%@?, w polsce jak w lesie #!$%@?, nie w polsce jak w chlewie obsranym gównem #!$%@?. spojrzysz się na polaka robaka to jak
  • Odpowiedz
„Co #!$%@?? Chcesz #!$%@? #!$%@?? Patrzysz się na mnie na polaka robaka? Wiesz kim ja jestem #!$%@?? Nie ma pracy #!$%@? albo pracuje za 3000zł. Jestem #!$%@? kimś, jestem kimś #!$%@?."


@lubi3jesc: Śmieszyło mnie to dopóki tego nie doświadczyłem. Żyjemy wśród zwierząt i nawet o tym nie wiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McWozniak: a prawda taka, że nic nie powiedział, bo nawet podstaw angielskiego nie zna. Swoją drogą trochę zajęło mi czasu na przyzwyczajenie się do „how are you darling„ na dzieńdobry w sklepach w UK. Początkowo odbierałam to za zbytnie spoufalenie, ale mieszkasz na emigracji, to adoptujesz się do warunków tam panujących i z czasem nawet miło te mini rozmówki odbierałam.
  • Odpowiedz
Ale pamiętaj, że żyjemy w Polsce, tu jak spontanicznie uśmiechniesz sie do nieznajomego to prawdopodobnie weźmie Cię za wariata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@splinter96: Jutro, albo po jutrze (bo jutro mam zawalone) pójdę do centrum i sprawdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@lubi3jesc: To jak lecimy klasykami różnymi:
-badz sobie sebkiem, lvl jakos 23, niezbyt madry, ale pewny siebie
-jestes typem czlowieka, ktory zawsze musi skonczyc ostatni
-niestety twoj maly rozumik czesto zawodzi i nie potrafisz efektownie odpowiedziec na proste "na #!$%@? sie gapisz"
-idz sobie ze swoimi znajomkami wieczorem do ulubionego klubu
-juz widzisz z daleka te druga grupe sebkow w kapturach
-wiesz co zajdzie
-wiesz co powiedza
-czujesz, ze wlasnie dla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@McWozniak: nie zdziwił bym się gdyby to był autentyk, a nie troll.

Mieszkam w Holandii i nie brakuje Husarzy, którzy po niderlandzku nie potrafią się nawet przedstawić. Od dziesięciu lat przerzucają kartony w magazynie i jak im szesnastoletnia kasjerka wyda źle resztę w markecie to mówią o GŁUPICH WIATRAKACH.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON Pamiętam jakiś rok temu w Żabce Ukrainka podobnym tekstem do kolegów rzuciła, zapraszali ją nawet, mówiła że jak skończy pracę za 2 godziny to może się wybrać z nami :D Jednak mu już po tych dwóch godzinach nie byliśmy w stanie jej odebrać xD
  • Odpowiedz