Wpis z mikrobloga

@Gustav88: No właśnie się zaczynam zastanawiać czy SL nie wystawić na poziom średniej w granicach 10k. Problem w tym ze w eMaklerze nie ustawiałem nigdy czegoś takiego jeszcze i boje się że mogę cos #!$%@?ć niechcący
  • Odpowiedz
@Ninx: Sprawdzam lata 2017-2019 i czeka nas konkretny opór na 80 zł. Ciekawe ilu będzie na tym poziomie realizowało zyski. Problem w tym, że lubię spółkę na tyle że chciałbym jeszcze potrzymać zaś kolejny zjazd o 5k to będzie cios w me serce (°° najmłodszy już nie jestem i trochę strach o zdrowie ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@czasnawykopki mozna ustawic w emaklerze tylko przez strone. Jak masz pasek do kupowania akcji to obok ceny masz trzy kropki. Jak to klikniesz masz tam opcje limit aktywacji. PS. u mnie JSW ma 95% ++ xD
  • Odpowiedz
@Waaldo: rekomendacje często mają to do siebie, że nie do końca wierzą im inwestorzy. W przeciwnym razie wielu z nas kierując się analizami specjalistów zostałoby milionerami a jak kończymy - wiadomo. Samo reko to dobry prognostyk, wszystko sprzyja wzrostom i całkiem realnie nawet zaczynam wierzyć, że przy aktualnej wycenie wyngla rzeczywiście może dojść do 100 zł za akcje. Wypłacenie części to nie dla mnie, ja nie chcę kawałka tortu a
  • Odpowiedz
@Ninx: kiedy już jesteśmy bliżej 80 to można rzecz że średnia całkiem przystępna :D Ja swoje pierwsze jsw jeszcze w zeszłym roku łapałem po 38 i pamiętam że strasznie bałem się tej spółki i na początku byłem na siebie zły za kupno bo jakiś artykuł naganiał. Finalnie parę k się zarobiło ale teraz apetyt jeszcze większy!
  • Odpowiedz