Wpis z mikrobloga

@kochman86: Lubiąż zawsze warto polecić, im więcej osób tam zajrzy tym więcej funduszy będzie na dalszą renowację.

Tak patrzę na tę i poprzednią listę i widzę, że nie ma np. krzywej wieży w Ząbkowicach, która nawet do spotu reklamowego trafiła. Nie wiem czy polujesz na pojedyncze obiekty czy całe założenia miejskie, ale na pewno coś ciekawego znajdzie się w Nysie lub Bystrzycy Kłodzkiej.

No i Dolny Śląsk nie kończy się
  • Odpowiedz
@metaforyczny_kierowca:

Nie pomyślałem o tej wieży w ogóle, a faktycznie warto.. Ale podsunąłeś mi pomysł na kolejne zestawienie z "nietypowymi" albo "zaskakującymi" zabytkami lub osobliwościami architektonicznymi. Co do czeskiej strony to na razie nie ruszam. Myślę, że to temat na osobne artykuły. Założenie mam takie żeby się kręcić i robić zestawienia wokół jakiś tematów i wrzucać pojedyncze obiekty do zestawienia.

Masz jeszcze jakieś propozycje sugestie obiektów?
  • Odpowiedz
@kochman86: Wszystkie oczywiste pozycje wrzuciłeś już na trzy listy i ciężko konkretne obiekty wymyślić, do głowy przychodzą mi raczej całe miejsca - wspomniana Nysa i Bystrzyca Kłodzka, Paczków, Kłodzko (może most św. Jana?), Międzygórze, Autostrada Sudecka. Nie wiem czy interesują Cię ciekawostki przyrodnicze jak dość popularny szlak wygasłych wulkanów albo Stawy Milickie.
  • Odpowiedz