Wpis z mikrobloga

@Stitch: No właśnie tego się obawiam. Ergo - albo będzie już cisnął mniej, albo cóż, będzie tracił trochę rund. Albo zrobi operację, która jest ryzykowna. Coś nam się Marquez skończył IMHO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stitch: Wruci na pewno, jeszcze nie skonczyl :) Kazdy kto #!$%@? ze nowa generacja jest taka zajebista niech podliczy ile srednio na wyscig quartararo mial punktow w tamtym sezonie a ile marquez kiedy wygrywal swoje mistrzostwa.

BTW. Michaly na drodze ssa niemilosiernie, nie wiem jaki model opony michala tak bardzo wieblisz i do czego z Pirelli lub Bridgestone porownujesz ale jak swoje roczne michaly, ktore byly juz na moto ktore kupilem
@b3liaR Porównuję diablo rosso 3 i battlaxy T31 do PP 3 2ct+. Zarówno rosso jak i battlaxy niemiłosiernie mi się ślizgały przez bardzo długie dogrzewanie. Michałki PP2 to było gówno, też je miałem, ale Pp3 już są ogień, czekam na premierę 4.

W aucie mam potenze s001 i tak samo póki ich nie rozgrzeję to auto mi się ślizga w łukach, a w drugim takim samym na DEBICACH(sic!) presto uhp2 bez problemów
@Stitch: Dr. Dalmau, który zajmuje się jego oczami, mówił po upadku na motocrossie, że czasami to po tygodniu samo się poprawia, i nie trzeba nic leczyć. Wtedy tak nie było, ale może teraz tak jest. Swoją drogą, jak on musiał na tym motocrossie upaść, że miał taką mocną kontuzję? Spadł z motocykla podczas wyskoku?