Wpis z mikrobloga

marki Dedra?


@marrbacca: "marka" Dedra, to firma, która rebranduje najtańszy chiński chłam. Zdarzają się niezłe rzeczy (np. spawarka Dedra Desi 199BT), ale generalnie są to narzędzia klasy tych z promocji w Biedronce i podobnej jakości. Zresztą źródło tych narzedzi jest często zbliżone, bywa, że narzędzie marki Dedra niczym prócz napisu i nieistotnych detali się od narzędzie Niteo (biedronka) nie różni.
@Vojak: no i właśnie o te akumulatorowe pytam :).
Sieciowe to zauważyłem, że niczym się nie różnią od innych marek - lutownica transformatorowa jest dokładną kopią innej marki Yato.
@Jarek_P: ale mówisz o tych akumulatorowych własnie? Nawet nie wiedziałem, że w Biedronce moża akumulatorowe narzędzie kupić :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marrbacca: mam wkrętarkę 7141, klucz udarowy 7146, kompresorek 7073 i jestem zadowolony, do domu w sam raz.
O Dedrze zawsze miałem opinie jak @Jarek_P ale ta ich seria SAS+ALL bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
@marrbacca: posiadam wkrętarkę, szlifierka kątową oraz klucz udarowy - nie mogę powiedzieć złego słowa o tym sprzęcie, do użytku domowego w zupełności wystarcza. Wybrałem ze względu na cenę. Ponadto mój mechanik motocyklowy używa również sprzętu DEDRA i również nie narzeka a używa dużo więcej niż ja.
@marrbacca: Z budżetowego sprzętu polecam markę Erbauer z Castoramy. Mam dużo rożnego sprzętu, wiec jak masz jakieś pytania to wał śmiało. Przez trzy lata jedyne co udało mi się #!$%@? to pierwszy bieg w wkrętarce. (wybudowałem i wykończyłem tym dom)
@marrbacca: ja mam wkrętarkę 7142 i pile łańcuchowa obie działają. Na duży plus serwis door to door, ostatnio zajechałem sprzęgło we wkrętarce (mieszalnie kleju do płytek) t dni od wysyłki i wróciła naprawiona.
Do zastosowań domowo hobbystycznych bardzo na tak.
@marrbacca: Mam wyrzynarkę, pilarkę, wkrętarkę, szlifierkę oscylacyjną, głośnik bluetooth i lampę i tylko z tych dwóch ostatnich jestem słabo zadowolony, w głośniku coś lekko jakby trzeszczy i jest słaba jakość dźwięku i robię zwrot, a lampa nie widzę różnicy między ostatnim wyborem natężenia, a pierwszym, ale w sumie nie przeszkadza mi to bardzo, bo i tak wystarczająco mocno świeci na pierwszym najsłabszym. Chciałem iść wcześniej w Parkside, ale wiecznie nic nie