Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: tommy kebab i azhir, aczkolwiek co do azhira to musisz się przejść osobiście bo Pan nie bawi się już w zamówienia telefoniczne bo kilka osób go oszukało i nie odbierali zamówień w ogóle
  • Odpowiedz
Pozwolę się wypowiedzieć jako fan tego dania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bollywood


@borysszyc: @KajuMonke1996: to jest jak pizza z da grasso. Nigdy nie dostaniesz czegoś fantastycznego czy rewelacyjnego ale zjesz i jest ok. Nie przepłacisz, nie poczujesz się oszukany. Jednak pod względem smaku to jest to typowy średniak. Ważne - jest kilka punktów tego
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Nie wiem jak było dawniej, ja go znam od 2, może 3 kwartałów ale od miesiąca nie jadłem bo dieta ostro.
"Najlepszy kebab w Polsce- wg pielgrzymów", tak to ten. To smutne co piszesz bo teraz mam ich na wyciągnięcie ręki a tak o nich zapomnę bo nie będę jeźdźić na zadupie po kebsa a ich na uberze czy pyszne nie ma. Ale też przez pandemię i Polski Wał
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: a Al Hindi? Zaraz będę jadł kebsa z tego lokalu, oceny w google ma super, ale kolega z pracy powiedział, że jadł i słabo, przez co straciłem apetyt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: a co do Big Mama Kebab i Best Kebab - pani z tego drugiego przybytku powiedziała mi ostatnio, że odkąd się otworzyli, to zamknęły się dwa lokale w okolicy, chodziło właśnie o Big Mamę, a także o Fabrykę Kebabów.
  • Odpowiedz
Al Hindi?


@Pete1: w ogóle nie znam. Kebabów się otwiera masa w ostatnim czasie. Ciężko nadążyć bo też nie można co moment jeść kebasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz