Wpis z mikrobloga

1 minuta #halo i az mialem dreszcze od cringeu, tak #!$%@? to wyglada [sztucznie, na sile, itd] Technicznie wyglada slabo, mocno serialowo, np jak koles zaczyna opowiadac i wylaczaja dziweki z tla, potem w sekunde sie wlaczaja xD To jak postaci ze soba gadaja jak jasełka i wylaczanie muzyki na dialogi xDD Kostiumy tez wyglaaja jak spreparowane, a nie sztucznie zuzyte/brudne, szczególnie przy tym ze aktorzy wygladaja jakby ich myli co scene xD

Tragedia, na fabuly raczej nie ma co liczyc xD

Nawet nie sa spojni w charakteryzacji (raz ludzie czysci jakby grali prysznic sekunde temu, innym razem cali brudni jakby powloczka z blota im nie przeszkadzala)

Takie power rangers. Sceneria i rezyseria slabe ale chyba tak mialo byc xD

#seriale
  • 12
@Meciek: komentuje na bieżąco. Ale zauważasz ten problem, że jak obejrze pierwszy odcinek i będzie kompletnym klockiem to nie jestem zachęcony do oglądania kolejnych? Więc najprawdopodobniej nie bedę ich oglądać.

To jest jak Pliot, powinni się przyłożyć. A to totalne gówno.

Nie do mnie te zarzuty, idz osrać twórców serialu, za to, że wydali gówno, a nie płacz, ze śmiałem to gówno normalnie ocenić xD
@Meciek: tym sie roznimy, ty 0 merytoryki, jestes jakims upo fanem halo czy slabych seriali. Ja ci tutaj pokazuje logike z która nawet nie potrafisz się zmierzyc.

Masz cos do powiedzenia przd tym jak cie wrzuce na czarno trollu?
@Meciek: a raczej nie potrafisz, bo jedyne wysrywy tutaj to twoje posty, zeri argumentacji, jakies gówno hasełka, które sa zupelnie nielogiczne.

Zauwazylem pdobone zachowanie przy roznych ksiazkach, serialach, magnach, itd KTÓRE SĄ SŁABE. Ich fani czesto podniecaja się zakończeniem czy poszczególnymi scenami, które sa np 1-10% danego dzieła i dla tych 1-10% ci ludzie traca czas na konsumowanie jego reszte. bezsens.

To ja juz wole średnie-dobre 90%, które mnie wciąga i
@krzywy_odcinek: mysle ze dla fana takiego typu kina (nie wiem jak to opisac, mi sie to kojarzy z power rangers xD) albo Halo (ja nie grałem) moze sie podobac

Ale ja sie rozczarowałem, do tego nie bardzo rozumiem niektórych zabiegów, a nie wydaja sie spójne. Jak np karabin maszynowy który po dotyku od tego super typka nagle dostal mozliwosc przebijania tego pancerza energetycznego. I wile innych.
@NewBlueSky:

Jak np karabin maszynowy który po dotyku od tego super typka nagle dostal mozliwosc przebijania tego pancerza energetycznego.

Chodzi Ci o ten ckm co leżał koło jeepa?

>

Btw nie ukrywam, sam spodziewałem się co najmniej poziomu Forward Unto Dawn, który był znacznie lepszym serialem. Ale ciągle mam wrażenie, że mogło być znacznie gorzej, szczególnie jakby za produkcję zabrał się Netflix, a nie Paramount.
Chodzi Ci o ten ckm co leżał koło jeepa?


@krzywy_odcinek: ta xD tak samo mam beke z wielu innych sytuacji "obnizyc tlen do 40% to go uspi" "o #!$%@? nie dziala" "typ otwiera panel z recznym wlaczeniem tlenu, ktory akurat lezal obok" XDDD Tak samo akurat w czasie tej napasci mu sie odmienilo to wszystko i ten kamien na niego wplynal. To mi sie kojarzy z naiwnoscia najnowszych Star Wars, w