Wpis z mikrobloga

@Nie_RabarbaR: Nie płacą w rublach tylko dolarach bo rubel c---a warty i nikt nie chce za niego robić. No chyba, że ruskie które używają google translatora. 23 centy za wpis, poniżej w krajach zachodnich stawka nie schodzi. Memiarze wyciągają więcej bo lepiej memy się rozchodzą.

Wciąż mam rację :). Wymieniłeś chyba jedyną konwencję na którą nie działa zasada wzajemności.
  • Odpowiedz
  • 0
Tak, jest. Dlatego po wojnie powinni zostać postawieni przed niezawisłym sądem i odsiedzieć swoje.
Tak jak putler i jego ziomki przed sądem w Hadze i się pobujać na sznurkach
  • Odpowiedz
no i to też jest barbarzyństwo, którego nic nie tłumaczy. To nie jest tak że jak ktoś Ci ukradł samochód, to ty możesz wejść mu do domu i ukraść telewizor.


@rafciossi: Zarowno masz racje jak i nie masz racji :P

Zasady, przepisy, ustalenia itp maja sens tylko wtedy jesli obie strony ich przestrzegaja. Dla mnie to ciekawa sytuacja ze nawet wojna ma swoje zasady. Ale ma. A skoro ma to nalezy ich
  • Odpowiedz
@gorzki99: Czasy kodeksu Hammurabiego już minęły. Ja rozumiem frustrację tych ludzi i że nie reagują do końca świadomie na pewne rzeczy, nie do końca rozsądnie. Ale no dura lex sed lex. Jak jesteś zbrodniarzem wojennym to powinieneś odpowiedzieć za swoje czyny. Po wojnie w Jugosławii skazywano w Hadze zarówno Serbów, jak i Bośniaków i Chorwatów. Polacy, którzy na Wołyniu robili odwety na ukraińskich cywilach też byli zbrodniarzami, nawet jeśli to
  • Odpowiedz
@rafciossi: No i szakuniec za merytoryczna dyskusje. Po to sie rozmawia zeby dyskutowac. Ja to jednak widze inaczej:

Po wojnie w Jugosławii skazywano w Hadze zarówno Serbów, jak i Bośniaków i Chorwatów.


I serio myslisz ze kutin wyladuje w
  • Odpowiedz