Wpis z mikrobloga

#famemma
Podsumowanie fame mma 13

1. Patrykos- Kuba post: walka mierna, no name'y nie warto komentować ocena 3/10

2. Takefun - Hejter: szkoda że doktor przerwał bo było widać że Takefun mógł coś ciekawego pokazać a nie miał za bardzo czasu na to. Chciałem zobaczyć jak się hejter wita z podłogą. Duży potencjał ale #!$%@?ło się przez decyzję doktorki. Ocena 4/10

3. Ponczek- Malczynski: zła decyzja o przerwaniu skoro rzeczywiście nie było widać żeby ponczek stracił przytomność. Ocena 4/10

4. Pasut- Japczan: normalna średnia walka ale na tle innych się wybiła bo było widać dominacje ze strony pasuta. Ocena 6/10

5. LinkiMaster- Way of blonde: ładna walka, duże zacięcie ze strony dziewczyn. Moim zdaniem powinna być niejednogłośna dla linki master. Ocena 7/10

6. Ferrari- Polak: zbyt zachowawczo, panowie wiedzieli że nie mogą się za bardzo poturbować przed fame 14 dlatego nie lecieli tak jak zawsze. Jak już się oddaje taki pojedynek w ręce sędziów to wiadomo kto wygra :). Ocena 4/10 duży zawód

7. Parke- Popek: nie wiedziałem za dużo przed galą o tej walce ale jak już się pojawiła to miałem spore nadzieje. Krótko i pechowo a szkoda bo ciosy Popka były mocne i chwiały strominem. Ocena 3/10

8. Nitro- Unboxal: to czego się ludzie spodziewali od nitra to im dostarczył czyli brak tlenu i cwaniactwo. Unboxal jakiś mocnych ciosów nie zadawał ale parł do przodu i kondycja mu pozwoliła na podrapanie nitra. Ocena 5.5/10

Akcja z wyrolowaniem Polaka 8/10

Gala nie warta zakupu PPV, mocno pechowa i ze złymi decyzjami, nie spełniła oczekiwań tego co prezentowała na papierze.
  • 18
@ProHefajstos 2. Trochę lekarka #!$%@?ła
3. Ponczek coś gadał, o odpłynięciu? Wydaje mi się że sędzia/owie za szybko przerywali, co też wpłynęło na 4.
5. 6.7. 8. Imo też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ProHefajstos: a gdzie Arab Szeli, gdzie tak naprawdę był fajny nokaut i zła krew? Ta i walka kobiet to najlepsze z tej całej gali. Nie mówię że były dobre, ale lepsze niż reszta
  • 0
@Djuk94 tak uważam bo nie było aż tak wielkiej dominacji linki w całym pojedynku. Ale decyzja sędziów trochę podobnie jak w przypadku polaka na fame zawsze za tym samym osobnikiem.

Faktycznie zapomniałem

Szeliga- arab: fajny nokaut, to już drugi z rzędu, duża aktywność jak na takich ciężkich zawodników. Ocena 7/10
@ProHefajstos: Powtórzę ci jeszcze raz, decyzja jednogłośna jest, gdy wszyscy sędziowie dadzą wygraną JEDNEJ OSOBIE. Natomiast decyzja niejednogłośna, gdy jeden z sędziów da wygraną tej osobie, która PRZEGRAŁA. Dlatego masz decyzje jednogłośną, gdyż każdy sędzia punktował JEDNĄ OSOBĘ. Ty też piszesz, że punktowałbyś Linkiewicz, jesteś JEDNĄ osobą, a nie TRZEMA, dlatego nie możesz punktować walki NIEJEDNOGŁOŚNĄ DECYZJĄ, tylko twoja decyzja będzie JEDNOGŁOŚNA. Mam nadzieje, że teraz zrozumiałeś, bo lubię uświadamiać ludzi,
  • 0
@Djuk94 z tym że ja rozumiem co oznacza jednogłośna i niejednogłośna decyzja i wciąż podtrzymuję że jak na tak wyrównany pojedynek nie należy się zwycięstwo przez jednogłośną decyzję sędziów a w jakiejś równowadze dałoby się to zrozumieć gdyby było zwycięstwo przez decyzję 2-1. Nie zmieniłoby to nic jeśli chodzi o rezultat końcowy bo zwyciężczyni byłaby ta sama ale moim zdaniem po prostu spodziewałbym się większego docenienia way of blonde.
@ProHefajstos: ty debil jesteś czy udajesz z tą niejednogłośną decyzja? Gość tłumaczy ci co to jest niejednogłośna decyzja a ty zamiast powiedzieć "aha, nie wiedziałem, dzięki za info" brniesz dalej w swoim #!$%@?