Wpis z mikrobloga

@Filipterka25: Ja nie mówie o obecnej sytuacji, a o tym jak widzę KO przez lata. Jakaś #!$%@? drze jape w parlamencie, że wpuszczamy urków, ale nie wpuszczamy nielegalsów, tu gościu przeprasza po ukraińsku, jakiś gamoń chce blokować pieniądze dla PL. masa #!$%@? 0 meteorytyki i pomysłów. PiS jest najgorszą partia w nowoczesnej Polsce, ale KO jest najgorsza opozycja wszech czasów. Nie maja lidera, nie wiedzą czy sa na lewo czy na
, tu gościu przeprasza po ukraińsku


@struspedziwiart: Wymień coś, co PAŃSTWO zrobiło dla uchodźców poza wpuszczeniem.

Wszystko robili ochotnicy, bynajmniej nie Suski z Godek.

jakiś gamoń chce blokować pieniądze dla PL.


@struspedziwiart: KPO nam Unia zablokowała z powodu łamania traktatów unijnych. Co ma do tego KO?

Jakby się przyłączyli do chóru wujów z PiS to pieniądze magicznie by się odblokowały?
@Filipterka25: Ty chyba dalej nie rozumiesz moich wypowiedzi. PIS nic nie zrobił, ale robi dobry piar, KO też nic nie robi, tylko #!$%@? robiąc ten piar dalej #!$%@?, że u nas bije się czarnych, zaraz powiedzą w PE, że PL w sumie nie powinno dostać kasy na uchodźców, bo #!$%@? robimy... Strzelanie do własnej bramki to najgorszy syf jaki nam sie trafił, mamy idiotów z konfy i to powinno wystarczyć. Mam
@Filipterka25: "pomaganie innym migrantom proszących o pomoc na granicy białoruskiej jest kryminalizowane" Przecież to byli ludzie sprowadzeni przez Putina, żeby przygotować podłoże pod wojnę na Ukrainie. Sranie do własnego gniazda co rusz. Jeśli tak chcą wygrać wybory to pis będzie na nasze nieszczęście rządził wiecznie. Ona i ziobro dla mnie jednen choj, szkodniki.